Rytíři Kladno online

Kladenský hokejový klub byl založen roku 1924 pod názvem HOSK Kladno. Zlatou éru klub zažil v 70. letech, kdy získal 5 titulů, navíc vyhrál Pohár mistrů evropských zemí a utkali se i proti týmům ze slavné NHL, kdy dokonce porazili Chicago, a Toronto. Současný název "Rytíři Kladno" dostal klub v roce 2011 po generační výměně majitele. Svého otce ve vedení nahradil Jaromír Jágr. V sezóně 13/14, kdy probíhala výluka NHL, nastupovali za Kladno odchovanci místního hokeje. Na ledě tak byli kromě Jágra k vidění slavná jména jako je Milan Nový, bratři Kaberleové, Marek Židlický, Pavel Patera, Martin Procházka a další slavná jména. Na lavičce Kladna se vystřídali i trenéři, kteří dosáhli úspěchu ve své kariéře i v zahraničí. Mezi nejúspěšnější se řadí Václav Sýkora, Zdeněk Müller, Eduard Novák, Jan Neliba, Jan Novotný, Miloslav Hořava a další.

Od sezóny 2014/2015 hrají Rytíři Kladno v 1.lize (druhé nejvyšší domácí soutěži) a každoročně se snaží probojovat zpět do extraligy. Jaromír Jágr po návratu z NHL v roce 2018 nastupuje za Kladno a snaží se mu pomoci i svojí hokejovou genialitou pomoci do nejvyšší hokejové soutěže. 

Všechny utkání Kladna, jak ligová, tak i barážová, můžete sledovat v našich online streamech živě a zdarma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X