Atletika online

Královna sportu. Proč se na atletiku používá toto označení, když nemá tolik přímých fanoušků jako například fotbal nebo lední hokej? Protože je základem všeho. A navíc běžecká rychlost je nejspolehlivější měřítko pro porovnávání. Nelze faulovat nebo švindlovat. Pochopitelně když pomineme doping. A i například tolik populární fotbal z atletiky, respektive běhání vychází. Pokud fotbalista nezaběhne stovku pod dvanáct vteřin, těžko se prosadí na ligové úrovni. Proto má atletika toto označení, i když je možná trochu klišé, tak stále platí a platit bude.

Během celého kalendářního roku dochází k mnoha atletickým kláním a to ať už pod širým nebem, tak i během zimy v halové sezóně. A nejde jen o Mistrovství Evropy či světa, ale různé týmové soutěže, diamantovou ligu, olympiádu, kde je atletika nedílnou součástí a další sportovní události. Ať už jde o mezinárodní celosvětovou akci nebo "jen" republikový přebor, živý stream pravděpodobně naleznete zde na webu v kategorii živé přenosy.

Atletika je divácky velice atraktivní sport a to i přes to, že vrcholný výkon může trvat jen pár vteřin. Tím narážíme na sprinty, kde běžci svou trať pokoří za jednotky nebo desítky vteřin, ale i přes to je těch pár okamžiků pokládáno za vrchol večera nebo mnohdy celého roku a je k nim směřováno mnoho dřiny a tréninků. Atletika je krásný sport a s námi ji můžete sledovat živě z celého světa.

X