Atletika online

Královna sportu. Proč se na atletiku používá toto označení, když nemá tolik přímých fanoušků jako například fotbal nebo lední hokej? Protože je základem všeho. A navíc běžecká rychlost je nejspolehlivější měřítko pro porovnávání. Nelze faulovat nebo švindlovat. Pochopitelně když pomineme doping. A i například tolik populární fotbal z atletiky, respektive běhání vychází. Pokud fotbalista nezaběhne stovku pod dvanáct vteřin, těžko se prosadí na ligové úrovni. Proto má atletika toto označení, i když je možná trochu klišé, tak stále platí a platit bude.

Během celého kalendářního roku dochází k mnoha atletickým kláním a to ať už pod širým nebem, tak i během zimy v halové sezóně. A nejde jen o Mistrovství Evropy či světa, ale různé týmové soutěže, diamantovou ligu, olympiádu, kde je atletika nedílnou součástí a další sportovní události. Ať už jde o mezinárodní celosvětovou akci nebo "jen" republikový přebor, živý stream pravděpodobně naleznete zde na webu v kategorii živé přenosy.

Atletika je divácky velice atraktivní sport a to i přes to, že vrcholný výkon může trvat jen pár vteřin. Tím narážíme na sprinty, kde běžci svou trať pokoří za jednotky nebo desítky vteřin, ale i přes to je těch pár okamžiků pokládáno za vrchol večera nebo mnohdy celého roku a je k nim směřováno mnoho dřiny a tréninků. Atletika je krásný sport a s námi ji můžete sledovat živě z celého světa.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X