Kometa Brno

HC Kometa Brno (celým názvem: Hockey Club Kometa Brno) je oficiální název českého hokejového týmu, který působí v české nejvyšší hokejové soutěži: Extralize. Hokejový tým HC Kometa Brno byl založen v roce 1953. Domácím stadionem týmu HC Kometa Brno je DRFG Arena s kapacitou 7700 diváků.

Akčoliv toto nejsou HC Kometa Brno oficiální internetové stránky, naleznete zde všechny důležité informace a aktuality z dění okolo týmu HC Kometa Brno. Přinášíme Vám například aktuální seznam hráčů HC Kometa Brno:

Lukáš Dostál, Pavel Jekel, Lukáš Klimeš, Karel Vejmelka, Ivan Baranka, Michal Barinka, Tomáš Bartejs, Michal Furch, Michal Gulaši, Daniel Kowalczyk, Radek Kučeřík, Tomáš Malec, Zbyněk Michálek, Dalimil Mikyska, Ondřej Němec, Jan Štencel, Leoš Čermák, Martin Dočekal, Martin Erat, Petr Holík, Jan Hruška, Bedřich Köhler, Petr Kratochvíl, Silvester Kusko, Alexandre Mallet, Peter Mueller, Jakub Orsava, Karel Plášek, Tomáš Plekanec, Vojtěch Střondala, Jan Süss, Tomáš Vondráček, Martin Zaťovič.

Sledovat hokej živě a zápasy HC Kometa Brno online můžete sledovat prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz:

Přehled všech zbývajících utkání: 

40.  úterý 29.1.2019 - Kometa : Chomutov - 18:00
41.  pátek 1.2.2019 - Plzeň : Kometa - 17:30
43.  středa 13.2.2019 - Ml.Boleslav : Kometa - 17:20
44.  pátek 15.2.2019 - Kometa : Pardubice - 18:00
45.  neděle 17.2.2019 - Oceláři Třinec : Kometa - 15:00
46.  úterý 19.2.2019 - Kometa : Mountfield HK - 18:00
47.  pátek 22.2.2019 - K. Vary : Kometa - 17:30
48. neděle 24.2.2019 - Litvínov : Kometa - 15:30
49.  pátek 1.3.2019 - Kometa : Vítkovice - 18:00
50.  neděle 3.3.2019 - Liberec : Kometa - 16:00
51.  úterý 5.3.2019 - Kometa : Sparta - 18:00
52.  pátek 8.3.2019 - Zlín : Kometa - 17:30

Sledovat HC Kometa Brno online!

Každý online stream HC Kometa Brno je přidán těsně před začátkem utkání, proto prosím aktualizujte přehled a tabulku živé přenosy a sledujte hokej brno živě.

HC Kometa Brno oficiální internetové stránky naleznete prostřednictvím Vašeho internetového vyhledávače. Tyto stránky nabízejí jedinečně informace o týmu HC Kometa Brno, stejně jako aktuální informace a výsledky HC Kometa Brno. K dispozici je také hc kometa brno diskuzní fórum nebo fan klub Kometa Brno. HC Kometa Brno oficiální internetové stránky však nenabízejí možnost sledovat živě utkání Kometa Brno online. Právě proto Vám přinášíme hokej živě a online.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X