Český biatlon

Biatlon má tři odvětví. Tím suverénně nejznámějším je zimní biatlon, což je zimní sport, kde se kombinuje běh na lyžích se střelbou z malorážky nebo-li malorážné pušky. Dalším odvětvím je letní biatlon, při kterém je běh na lyžích nahrazen jízdou na kolečkových lyžích nebo případně obyčejným během. Poslední odvětví je nejméně známé a je jím tzn. skiarc. Název už napovídá, že jde o lukostřelecký biatlon. Nestřílí se tedy z klasické malorážné zbraně, ale z luku. Dále se budeme věnovat zimnímu biatlonu, protože ten je bezesporu nejoblíbenější.

Běžně se biatlon provozuje ve více než dvaceti zemích. V čele světového žebříčku se dlouhodobě drží Francouzi, Norové a Němci. Za nimi jsou pak často Rusové, Češi, Ukrajinci a další národnosti. Jedním z nejúspěšnějších biatlonistů v historii je Ole Einar Bjørndalen. V současné době mezi aktivní nejúspěšnější závodníky patří Martin Fourcade nebo Johannes Thingnes Bø. Mezi ženami pak patří ke světové špičce Darja Domračevová, Kaisa Mäkäräinenová a Laura Dahlmeierová. Ještě před nedávnem mezi ně patřila i Gabriela Koukalová, ale ta se žel již profesionální sportovní kariéře nevěnuje. Její místo, tedy místo nejlepší Češky se tak uvolnilo a bojují o něj Markéta Davidová, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Ludmila Horká, Lucie Charvátová, Natálie Jurčová a Anna Tkadlecová. Poslední čtyři jmenované patří to týmu V, první čtyři do týmu A. Mezi muži k české špičce patří Michal Krčmář, Tomáš Krupčík, Odnřej Moravec, Michal Šlesingr a Adam Václavík.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X