Ostatní
2.srpna 2019

Velká cena České republiky je tady! Motocyklová událost sezóny už tento víkend na Masarykově okruhu

Velká cena České republiky je tady! Motocyklová událost sezóny už tento víkend na Masarykově okruhu obrázek

Každoroční svátek všech tuzemských motocyklových nadšenců je opět tady! Velká cena České republiky na Masarykově okruhu v Brně přiláká opět statisíce diváků přímo na okruh a další miliony sledujících TV přenos či online stream. Na trati se předvedou nejlepší jezdci silničních motocyklů v čele s Marcem Marquezem, Andrea Doviziosem a legendou Valentinem Rossim. Z českých zástupců se na trati v Brně ukážou Jakub Kornfeil v kategorii Moto3, který zde minulý rok zajel skvělý závod a vybojoval 3. místo, Filip Salač, který tuto sezónu dostal šanci stabilně jezdit Moto3 v týmu Redox PreustelGP společně s Kornfeilem. V královské třídě MotoGP zastupuje Českou republiku Karel Abraham. 

Program:

Pátek 2. srpna
1. trénink - 9:00 Moto3, 9:55 MotoGP, 10:55 Moto2
2. trénink - 13:15 Moto3, 14:10 MotoGP, 15:10 Moto2

Sobota 3. srpna
3. trénink - 9:00 Moto3, 9:55 MotoGP, 10:55 Moto2
4. trénink - 13:30 MotoGP
Kvalifikace - 12:35 Moto3 první jízda, 13:00 Moto3 druhá jízda, 14:10 MotoGP první jízda, 14:35 MotoGP druhá jízda, 15:05 Moto2 první jízda, 15:30 Moto2 druhá jízda

Neděle 4. srpna
Warm up - 8:40 Moto3, 9:10 Moto2, 9:40 MotoGP
Závod - 11:00 Moto3, 12:20 Moto2, 14:00 MotoGP

Vstupenky se dají stále koupit, a to přímo na pokladnách Masarykova okruhu. Ceny vstupného strtují na 2 600 Kč.

Pokud se Vám nechce cestovat a zažít motockylový svátek na vlastní kůži, můžete se spokojit s televizním vysíláním, které poběží na kanálech Nova Sport.

Přímý přenos ze závodů, kvalifikací i tréninků můžete najít na našem webu online a zdarma.

MotoGP živě


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X