Ostatní
26.června 2019

V Česku včera skončil světový šampionát v softbale. Češi skončili na osmém místě!

V Česku včera skončil světový šampionát v softbale. Češi skončili na osmém místě! obrázek

Poprvé v historii pořádání světových šampionátů v softbale se konalo mistrovství světa v Evropě a to rovnou v České republice. Česko se tak na týden stalo softbalovou velmocí a tísíce diváků mohlo sledovat živě softball přímo v arénách uprostřed Prahy. Češi skončili po prohře s Austrálií ve čtvrtfinále osmí.

Tisíce fanoušků sledovalo největší softbalovou údalost tohoto roku v Praze a Havlíčkově Brodě. Fanoušci tohoto sportu si nemohli nechat ujít šanci vidět živě Mistrovství světa, které se poprvé v dějinách softbalu konalo na Evropském kontinentě. Celkem navštívilo šampionát na 30.000 fanoušků. Nespočet dalších mohlo sledovat živě online přenosy.

Softbalové můžské mistrovství světa se zatím konalo jen na Novém Zélandu, v Kanadě a ve Spojených státech amerických. Evropské pořadatelství pochváli předseda WBSC Tommy Velasquez, ale průběh a organizaci MS si chválili i sami hráči.

Utkání České reprezentace sledovalo živě v aréně Hippos v Havlíčkově Brodě vždy nejméně 2000 diváků. V Praze byla návštěvnost ještě o cca. 500 diváků větší.

Statistiky MS 2019: celkový počet doběhu: 555, úspěšné odpaly: 791, dvojmeťáky: 108, trojmeťáky: 35, homeruny: 111, body stažené odpaly: 486.

Ačkoli softbalové mistrovství světa již skončilo, tak fanoušci tohoto sportu nemusejí zoufat, jelikož již tuto sobotu začíná v Ostrave MS Evropy žen a pokud česká reprezentace skončí do 6. místa, bude se účastnit kvalifikace na olympijské hry v Tokiu 2020.

Znáte tradiční novozélandský tanec Haka? Předvedli ho na záhajení softbalisté Nového Zélandu:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X