Ostatní
24.ledna 2019

Anterselva - právě začíná další díl SP v biatlonu. Markéta Davidová senzačně vyhrála sprint!

Anterselva - právě začíná další díl SP v biatlonu. Markéta Davidová senzačně vyhrála sprint! obrázek

Poslední díl světového poháru, který se uskutečnil v německém Ruhpoldingu se z českého pohledu příliš nevydařil. V mužském sprintu dojel nejlépe Krčmář na 25. místě. U žen to bylo ještě horší, tam Davidová obsadila 50. místo. Štafety obsadily solidní 8., respektive 9. místo. Závod s hromadným startem žen se uskutečnil bez české účasti. Mezi muži bojoval Moravec a Krčmář. Nakonec obsadili 15. a 18. místo.

V Itálii se bez své opory musí obejít německý tým, protože Franziska Preussová se kvůli nemoci na start nepostaví. Český tým by naopak měl posílit Adam Václavík, který se mezi elitu přesune po úspěšném závodě v IBU Cupu.

Program Světového poháru v Antholzu:

Čtvrtek (24.1.2019) od 14:30 - Sprint žen
Pátek (25.1.2019) od 14:30 - Sprint mužů
Sobota (26.1.2019) od 13:30 - Stíhací závod žen
Sobota (26.1.2019) od 15:30 - Stíhací závod mužů
Neděle (27.1.2019) od 12:45 - Závod s hromadným startem žen
Neděle (27.1.2019) od 15:30 - Závod s hromadným startem mužů

Živé přenosy všech závodů můžete sledovat online na webu ČT na kanálu ČT 4 sport a nebo zde na webu v záložce živé přenosy.

Na start úvodního závodu se v Itálii postaví 97 žen. Mezi nimi bude i pětice českých žen. Konkrétně to budou Markéta Davidová s číslem 5, Eva Puskarčíková s číslem 7, Veronika Vítková s číslem 42, Lucie Charvátová s číslem 62 a jako poslední z Češek vyrazí na svůj sprint Jessica Jislová s číslem 85.

Sprint žen ovládla Markéta Davidová!

Největší úspěch v kariéře. Už je mistryně světa v juniorech nebo medailistka ze štafet, ale až nyní se prosadila individuálně a to hned umístěním na nejvyšší příčce. Střelecké časy měla spíše pomalé, ale střelba byla bezchybná a běh kvalitní a z toho vzniklo umístění na stupni nejvyšším. Největší soupeřkou jí byla Němka Dahlmeierová, která startovala až jako úplně poslední a udělala závod napínavý až do samotného konce, protože ještě na poslední střelbě měla na Markétu náskok zhruba deseti vteřin. Jenže díky svižnému běhu Davidové i v posledním kole šlo v cíli o vteřinky a ty nakonec hrály ve prospěch české biatlonistky.

Záznam ženské štafety z Ruhpoldingu:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X