Ostatní
17.ledna 2019

Ruhpolding: Sníh komplikuje biatlon. Sprint mužů přeložen na čtvrtek

Ruhpolding: Sníh komplikuje biatlon. Sprint mužů přeložen na čtvrtek obrázek

Komplikacemi začíná poslední první poloviny závodů biatlonové sezóny 2018/19. Biatlonisté zůstali v Německu, jen se přesunuli z Oberhofu, kde se uskutečnil 4. díl Světového poháru do Ruhpoldingu, kde je čekají kromě hromady sněhu také další závody.

Samotná Chiemgau Arena v Ruhpoldingu není sněhem tak zavalená, že by nebylo možné zde závody uspořádat. Problém je v tom, že veškerá těžká technika z té oblasti byla povolána do míst, kde sníh komplikuje i běžný život. Starosta Ruhpoldingu se vyjadřuje slovy, že bezpečnost obyvatelstva má přednost před pořádáním sportovní akce. Z toho důvodu byl sprint mužů přeložen na čtvrtek a bylo zrušeno úterní slavnostní zahájení.

Níže vám přinášíme již upravený program, podle kterého by se v Ruhpoldingu mělo závodit:
Čtvrtek (17.1.2019) od 11:00 - Sprint mužů
Čtvrtek (17.1.2019) od 14:30 - Sprint žen
Pátek (18.1.2019) od 14:30 - Štafeta mužů
Sobota (19.1.2019) od 14:30 - Štafeta žen
Neděle (20.1.2019) od 12:15 - Závod s hromadným startem mužů
Neděle (20.1.2019) od 14:40 - Závod s hromadným startem žen

České štafety se jistě budou snažit navázat na 3. respektive 4. místo z Oberhofu, kde ženy získaly bronzovou medaili a muži dojeli čtvrtí. Jenže vítězství v ženské kategorii budou obhajovat domácí Němky, kterým se v Oberhofu individuálně nedařilo, ale jako štafeta vybojovali druhé místo. Mezi muži z Oberhofu dominovalo Rusko, za kterým byla Francie a Rakousko. V Ruhpoldingu ale vítězství bude obsahovat Norsko.

Ve videu si můžete připomenout štafetu žen z Oberhofu, která se nejdříve pro české barvy jevila skvěle, ale následně se vůbec nevyvíjela dobře, ale nakonec Češky dokázaly získat cenné třetí místo.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X