Ostatní
10.ledna 2019

Dnešní sprint žen odstartuje další díl SP v biatlonu

Dnešní sprint žen odstartuje další díl SP v biatlonu obrázek

Světový pohár v Novém Městě na Moravě sezóny 2018/19 je minulostí a elitní světový biatlon se přesouvá do Německa, kde bude mít dvě zastávky. První v Oberhofu a druhou v Ruhpoldingu. Čtvrtý díl Světového poháru začíná 10.1.2019.

Oberhof přivítá biatlonisty, jak už je zvykem, prvním závodem, který se uskuteční ve čtvrtek. Bude jím Sprint žen, druhý den bude následovat sprint mužů. Rozpis všech závodů připojujeme níže. Překvapením je, že se na start domácího závodu nepostaví Němka Laura Dahlmeierová. A Němcům bude chybět také Vanessa Hinzová. Naopak francouzský výběr podpoří svým návratem S. Fourcade.

Program Světového poháru v Oberhofu:
Čtvrtek (10.1.2019) od 14:30 - Sprint žen
Pátek (11.1.2019) od 14:30 - Sprint mužů
Sobota (12.1.2019) od 12:45 - Stíhací závod žen
Sobota (12.1.2019) od 15:00 - Stíhací závod mužů
Neděle (13.1.2019) od 11:45 - Štafeta žen
Neděle (13.1.2019) od 14:30 - Štafeta mužů

Na start ženského sprintu se postaví 101 žen. S číslem 1 vyběhne na trať jako první Lucie Charvátová. Další české reprezentantky budou následovat. S číslem 18 Veronika Vítková, s číslem 57 Markéta Davidová a s číslem 99 Eva Puskarčíková. Vítězství bude obhajovat Kuzminová, která v loňské sezóně v Oberhofu ovládla nejen sprint, ale i stíhací závod žen.

Stejně jako Kuzminová si mezi muži počínal M. Fourcade, který zvítězil ve sprintu i ve stíhacím závodu. Francouzský úspěch podtrhla štafeta žen, jež zvítězila. Mezi muži vyhrála čtveřice Švédů.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X