Ostatní
8.ledna 2019

Video: Čeští bobisté zajeli životní výsledek s novým bobem a vyhlížejí mistrovství Evropy

Video: Čeští bobisté zajeli životní výsledek s novým bobem a vyhlížejí mistrovství Evropy obrázek

Po dlouhých 13 letech se Čeští reprezentanti ve čtyřbobu dočkali a mají bob, který se svými parametry řadí ke světové extratřídě. Změna bobu se ihned v pozitivním smyslu podepsala na výsledcích.

Prezident svazu bobistů s skeletonistů se k bobu vyjádřil slovy, že jde o jeden ze čtyř nejlepších bobů na světě a tak už se není na co vymlouvat. A dále dodal, že se těší na výsledky, které s tím bude reprezentace zajíždět. Pochvalně se k bobu vyjádřil také Dominik Dvořák, který celý bob pilotuje. Popisuje, že bude chvíli trvat, že se celá posádka s bobem sžije, vychytá nový posez a naučí se, jak se nový bob chová. Do budoucna se ale dívá s optimismem, věří, že pak to bude dobré.

Minulou sezónu český tým jezdil okolo 20. místa, což je na hranici postupu do druhého kola. V polovině prosince posádka vyzkoušela nový bob poprvé na ostro při závodě ve Winterbergu a tam posádka (Dvořák, Kopřiva, Šindelář, Nosek) osadila 8. místo. Reprezentanti mají stále na čem pracovat, ale Dvořák se vyjádřil, že fyzicky jsou na tom dobře a bob byl to hlavní, co je brzdilo. I přes to ale uznává, že pilotuje teprve 4 roky, což v porovnání s ostatními piloty není tolik a tak i tam budou nějaké rezervy.

Další výborný výsledek zajeli bobisté v Altenbergu, kde v téměř domácí atmosféře obsadili 6. místo, což je životní výsledek této posádky. Poprvé skončili na širším pódiu a mohli si tak vychutnat aplaus od mnoha českých fanoušků. Navíc tento skvělý výsledek zajeli i přes smůlu, která je provázela. Před finálovou jízdou se Noskovi vybilo naslouchátko, což je v jeho případě velký problém, protože na pravé ucho neslyší vůbec a na levé jen na 15 procent.

Bobisté nyní vyhlížejí evropský šampionát. Ten se bude konat v německém Königsee od 11. ledna.

Životní jízdu Českých bobistů můžete sledovat ve videu níže:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X