Ostatní
30.července 2018

WRC: Finskou rally vyhrál Estonec Ott Tänak s Toyotou. Neuville až devátý

WRC: Finskou rally vyhrál Estonec Ott Tänak s Toyotou. Neuville až devátý obrázek

Úzké a rychlé šotolinové silnice pohřbené mezi lesy a jezery s velkou četností různých skoků.  Tak se dá charakterizovat jeden ze závodů šampionátu WRC, který se konal poslední červencový víkend ve Finsku.

Ve Finsku nejlépe začal Tänak jedoucí v tovární Toyotě Yaris, který vyhrál dvě úvodní etapy a vybudoval si tak nepatrný náskok. O ten ho po 4 RZetě připravil Mads Östberg (Citroën C3), ale rozdíl mezi nimi byl jen 0.5 vteřiny. Až do 9. rychlostní zkoušky probíhala přetahovaná o první místo, ale od 10 etapy už vládnul Tänak, který po každé dokončené rychlostní zkoušce navýšil svůj náskok na čele průběžného pořadí a po poslední etapě disponoval náskokem 32.7s před druhým Östbergem. Na třetím místě dokončil Jari-Matti Latvala (Toyota Yaris). Úřadující šampión Sébastien Ogier se umístil na páté příčce a vedoucí muž šampionátu letošní sozóny Thierry Neuville dokončil až na 9. místě, což je pro něj nejhorším letošním umístěním. 

Máme odjeto 8 závodů ze 13 a v průběžném pořadí šampionátu stále vede Neuville se 153 body. Druhý Ogier má 132 bodů a třetí Tänak 107 bodů.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X