Ostatní
25.července 2018

Policie v akci se slzným plynem. Vedoucí jezdec v kotrmelcích

Policie v akci se slzným plynem. Vedoucí jezdec v kotrmelcích obrázek

Šestnáctá etapa slavné Tour de France měřící 218 kilometrů nabídla zajímavou podívanou. V akci byli místní policisté se slzným plynem a průběžně vedoucí jezdec se prolétl přes řidítka.

Nejdříve protestující zemědělci donutili jezdce zastavit. Údajně protestovali kvůli nespokojenosti se zákony, které prý výrazně negativně ovlivňují jejich práci. O pár kilometrů dále byla dokonce trasa závodu přehrazená balíky slámy. Jezdci tuto informaci dostali asi 2 kilometry dopředu, ale s mylnou informací, že policie vše vyřešila bez nutnosti závod přerušit. Kousek před inkriminovaným místem totiž cyklisty zasáhl slzný plyn, který policie použila na rozehnání protestujících. Etapa byla přesušena a závodníci dostali pár kilometrů na vyčištění očí a nosu. Někteří používali kapky, jiní si vystačili pouze s vodou. Po pár kilometrech závod pokračoval.

Další krušné chvilky přišly asi 57 kilometrů před cílem. Nejdříve si Philipp Gilbert při svém nástupu vypracoval více než minutový náskok, jenže pak následoval sjezd. A při něm Gilbert nezvládl jednu zatáčku. Na průběh se můžete podívat ve videu. Nicméně Gilbert etapu dokončil. Dostal cenu za bojovnost, ale kvůli zlomenině čéšky do další etapy nenastoupí. O nebezpečnosti tohoto sjezdu vypovídá o to, že v něm v roce 1995 tragicky zahynul olympijský šampion Ital Fabio Casartelli.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X