Ostatní
16.července 2018

Schurter nečekaně až druhý. Cink zajel sezónní maximum

Schurter nečekaně až druhý. Cink zajel sezónní maximum obrázek

Hlavní favorit, Nino Schurter má na kontě již 29 vítězství ve Světovém poháru. V pořadí 30. vítězství ale nepřidal, protože podlehl Kerschbaumerovi z Itálie. Ondřej Cink nedokázal navázat na medailové úspěchy z předchozích let, ale i tak zajel nejlepší výsledek sezóny.

V Andoře, která leží uprostřed Pyrenejí mezi Španělskem a Francií se konal další díl Světového poháru horských kol. Na programu byl jak závod ve sjezdu, tak i ve short-tracku a cross-country. Okruh v lyžařském středisku Vallnord, kde se SP jezdí prošel nemalými úpravami.

Jaroslav Kulhavý, který po Val di Sole nebyl zdravotně zcela fit se na start nepostavil ani letos. Naopak Ondřeji Cinkovi se ve vysoké nadmořské výšce daří a tak přípravě na Andorru obětoval i účast ve Val di Sole. Jenže nedokázal navázat na své předchozí úspěchy v této lokalitě a obsadil 9. místo. To je pro Cinka v letošním roce nejlepší výsledek, protože dosud byl nejlépe 18. v Novém Městě na Moravě. Vzhledem k vysokému startovnímu číslu je ale 9. místo skvělým umístěním.

Největší favorit Nino Schurter podlehl Kerschbaumerovi, který udával tempo a v 6. kole si na Schurtera vytvořil mírný náskok. Ten do konce závodu postupně zvětšoval až na konečnou minutu a třináct vteřin. Mezi ženami vládla Dahleová-Flesjaaová z Norska. O necelou půlminutu za ní dojela Neffová ze Švýcarska, která si tím upevnila svůj náskok v průběžném pořadí SP.

Sestřih Short Tracku:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X