Ostatní
13.července 2018

Nejdelší etapa Tour de France se jede dnes. Rozhodne závěrečný spurt?

Nejdelší etapa Tour de France se jede dnes. Rozhodne závěrečný spurt? obrázek

Tour de France je v plném proudu. Závodníci už za sebou mají 6. etap a před nimi je ta nejdelší ze všech v letošním ročníku. Během sedmé etapy peloton urazí 231 kilometrů.

Závodníci i jejich týmy se přesunou na trase mezi Fougéres a Chartres a po dvou etapách v bretaňských kopcích bude profil sedmé etapy vyhovovat spíše spurtérům. Můžeme se tak těšit na zajímavý finiš. Ve žlutém trikotu pro vedoucího jezdce vyrazil Belgičan Greg Van Avermaet. V průběžném pořadí má náskok pouhé 3 vteřiny před Britem Geraintem Thomasem. Kolem jedné minuty pak ztrácejí další adepti na celkové vítězství. Například obhájce Chris Froome nebo Australan Richie Porte či Ital Vincenzo Nibali. Přímý přenos závodu můžete sledovat na našem webu v záložce "Živé přenosy" v horním menu.

Sázení na fotbal či hokej je dnes úplně běžné, ale že si jde vsadit i na cyklistický závod Tour de France ví asi málokdo. A díky nepředvídatelnosti jednotlivých etap a vyrovnanosti elitních jezdců jsou kurzy velmi zajímavé. Prozkoumat je můžete na stránkách jednotlivých sázkových kanceláří.

Sestřih toho nejlepšího z 6.etapy

Představení 7. etapy


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X