Ostatní
12.července 2018

Nejtěžší trať na světě nyní v Jablonci. Obhájí Slavík pošesté vítězství?

Nejtěžší trať na světě nyní v Jablonci. Obhájí Slavík pošesté vítězství? obrázek

Jedna z novějších cyklistických disciplín se jmenuje fourcross. Tratě jsou podobné jako na více známé BMX, ale vedou pouze z kopce. Závody jsou nebezpečnější a rychlejší než na BMX tratích. Startují 4 závodníci najednou, takže hodně rozhoduje start. Na trati pak už jen závodník může čekat na chybu soupeře a nebo využít vlastnosti terénu k získání náskoku.

Vítěz všech předchozích ročníků závodu JBC 4X Relevations je zároveň i stavitel tratě. Mohlo by se zdát, že si trať může postavit na míru, ale je to přesně na opak. Tomáš Slavík postavil trať takovou, aby pro něj obhajoba byla letos ještě obtížnější a on se tak musel stále zlepšovat. Světová špička fourcrossu se sjede už tento víkend v Jablonci nad Nisou. Pořadatelé očekávají přes deset tisíc diváků. A závodníci jim rozhodně budou mít co předvést. Podívejte se na video, kde je v čase 1:05 vidět úžasný předjížděcí manévr, který asi nikdo nečekal.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X