Zábava
18.června 2018

Co stojí za úspěchy Djokoviče? Voda, med a další tipy do diety

Co stojí za úspěchy Djokoviče? Voda, med a další tipy do diety obrázek

Kariéra Novaka Djokoviče je úctyhodná. Aktuálně se vrací na okruh a tak je až na 22. místě v žebříčku ATP, ale jeho kvality nelze popřít. Bývalá světová tenisová jednička, mnohonásobný vítěz grandslamů, držitel prestižní salátové mísy i medailista z olympiády. Od začátku své kariéry do roku 2013 si tenisem vydělal zhruba jednu miliardu korun. Do roku 2017 to pak bylo 2,7 miliardy korun.

Co Novak Djokovič snídá? První věc poté, co vstane z postele je voda. Ihned vypije sklenici vody o pokojové teplotě a po ní si dá dvě lžičky medu. Na snídani má několik variant, ale vždycky vypije sklenici vody a dá si dvě lžičky medu. Následují 4 různé varianty jeho snídaně.
1) Power Bowl Muesli* - Miska Musli síly s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem a ovoce
2) Banán a arašídové máslo s ovocem
3) Arašídové máslo, bezlepkový oves, banán a další ovoce
4) Koktejl (jahodovo-banánový), ovoce

*Power Bowl Muesli - složení a postup (1 hrnek = 1 díl)
1 díl (hrnek) bezlepkových ovesných vloček
1/2 dílu nakrájených mandlí
1/2 dílu zlatých rozinek
1/2 dílu sušených brusinek
1/2 dílu dýňových nebo slunečnicových semínek
Vše výše zmíněné smíchat a zalít rýžovým nebo mandlovým mlékem. Možnost přidat nakrájený banán a jablko.

Změně jídelníčku přikládá velkou roli. Dříve se dle svých slov často potýkal s alergií. Ta ale ustala stejně jako už několik let nebyl nachlazený a neměl chřipku. Doporučuje také meditaci a cvičení jógy nebo tai-či. Ač to zní zvláštně, hlídal si i barvu své moči. Na jeho bezlepkovou dietu a další přísná opatření v jeho stravování panují různé názory od nadšenců napodobující jeho stravování až po lidi, kteří to odsuzují. Každý by si měl ale svůj názor udělat sám a nemít předsudky.

Že je Novak tak trochu fotbalista a velký komediant, ale i jeden z nejlepších tenistů na světě se můžete přesvědčit ve videu.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X