Ostatní
14.června 2018

Video: Čeští volejbalisté se probojovali do finále Evropské ligy

Video: Čeští volejbalisté se probojovali do finále Evropské ligy obrázek

V základní skupině český tým nepředváděl úplně optimální výkony, ale nyní, ve finále Evropské ligy, předvedl prvotřídní výkon a právem se raduje z výhry nad favorizovaným Tureckem a postupem do finále.

Svěřenci trenéra Michala Nekoly zvládli semifinále Evropské ligy na domácí půdě v Karlových Varech a po setech 25:22, 27:25 a 25:20 slaví vítězství. V prvním setu byly rozhodujícím faktorem úspěšné bloky a vynikající útok Fingera. O tříbodové vedení v polovině setu ještě Češi přišli, ale v koncovce odskočili na rozdíl dvou bodů a to stačilo k vítěznému konci prvního setu. Druhá vyrovnaná sada nabídla hned několik setbolů. Turci svůj neproměnili a naopak Češi ano. Třetí set nejdříve vypadal jednoduše když Češi vedli o 6 bodů, ale po sporném momentu a několika chybách se vedení zmenšilo na jeden pouhý bod. Oddechový čas přinesl uklidnění do české hry a možná i díky nepřesnostem Turků čeští hráči koncovku setu měli pod kontrolou.

V druhém utkání proti sobě nastoupily celky Portugalska a Estonska. Portugalci vyhráli 3:0, takže duel o vítězství v celém turnaji sehraje Česká republika a Portugalsko. Zápas začne ve čtvrtek v 19:00. Volejbalisté už mají jistou kvalifikaci o Ligu národů, ale díky tomu, že se Evropská liga hraje u nás, tak myslí především na čtvrteční finále proti Portugalsku.

Podívejte se na perfektní bloky z koncovky druhého setu:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X