Ostatní
14.června 2018

VIDEA: Nejdelší skok za posledních devět let i čtyři rekordy mítinku

VIDEA: Nejdelší skok za posledních devět let i čtyři rekordy mítinku obrázek

Počasí sice Zlaté tretře nepřálo, ale i přes to jsme mohli vidět 4 rekordy mítinku a dva nejlepší světové výkony letošního roku. Avizovaný silný déšť nepřišel, nicméně chladné počasí a mírný déšť atletům výkony komplikoval.

Oštěp byl ve znamení českých barev. Nejdříve soutěž žen svým třetím nejlepším hodem kariéry vyhrála Nikola Ogrodníková. Následně Jakub Vadlejch zapíchl svůj oštěp do vzdálenosti 88,36 metrů což mu stačilo i na olympijského vítěze Thomase Röhlera, který letos už dvakrát přehodil 90 metrů.

V mužské kouli se blýskl Tomáš Staněk, který hodem 21,46 metru obsadil třetí místo. První místo bral Walsh z Nového Zélandu. Hranici rekordu mítinku překonali hned dva koulaři. Druhý, Polák Michal Haratyk, ale nemusel smutnit, protože i když mu Walsh rekord mítinku uzmul, zůstal mu alespoň národní rekord.

Strhující souboj svedli výškaři. V jeden moment měl Mutaz Essa Barshim k dispozici pouze jeden pokus na výšku 236 centimetrů. Jeho hlavní rival, Rus Danil Lysenko tuto výšku ale překonal a tak si Barshim svůj pokus nechal na 238 centimetrů. Lysenko 238 nedokázal zdolat a Barshim ji zdolal ladným skokem s velkou rezervou.

Další rekord mítinku a také nejdelší skok za posledních devět let předvedl mladý Kubánec. Už prvním skokem rekord překonal. I dál se ale dokázal zlepšovat a nakonec mu bylo naměřeno 866 centimetrů.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X