Ostatní
28.května 2018

Sestřih: Třetí díl diamantové ligy a čtvrté místo Vadlejcha

Sestřih: Třetí díl diamantové ligy a čtvrté místo Vadlejcha obrázek

V pátečním předprogramu se představili oštěpaři, tyčkaři a běžci na čtyři různé distance. Německá parta házející oštěpem opět dominovala. S výkonem 86,45 byl až třetí Hofmann. Druhý Vetter už útočil na devadesáti metrovou hranici, ale oštěp se zapíchl ve vzdálenosti 89,34. A nakonec ani první, Röhler, nepřehodil 90 metrů. Vyhrál s výkonem 89,88. Na čtvrté místo se pátým hodem dostal Jakub Vadlejch. Nakonec napsal slušných 85,40. Petru Frydrychovi se naopak vůbec nedařilo a skončil na osmém místě s výkonem jen 69,67.

Mezi tyčkaři bojoval i Lavillenie, ale nakonec zvládl jen 556 a bral páté místo. Vyhrál domácí Sam Kendricks s výkonem 581 cm. Hned na druhém místě byl ještě juniorský závodník ze Švédska Duplantis.

Zuzana Hejová se poprvé představila fanouškům na své hlavní trati 400 metrů překážek. Většinu závodu spíše zaostávala a i přes velkou snahu v závěru se posunula jen na šestou pozici. O místo jí ale ani až tak nešlo, protože výkonem 55,36 s přehledem splnila limit pro mistrovství Evropy v Berlíně a je s výsledkem spokojená a to i vzhledem k náročnému časovému posunu a větru na první dvoustovce.

Na osmiset metrové trati opět své soupeřky válcovala Caster Semenyaová. Zajímavou podívanou nabídla mužská koule, kde vítězný hod 22,53 znamená zápis do top 20 výkonů historie.

Další mítink se bude konat už 31.5.2018 v Římě.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X