Hokej
23.května 2018

"Tak na to zapomeň a mazej vodsuď!" na MS v hokeji 2018

"Celé video naleznete pod článkem"

I tak by se dali nazvat skvělé a nejrůzněji provedené zákroky gólmanů napříč všemi týmy, které se představili na letošním MS v Dánsku. Uznejte sami:

Rakouský gólman David Madlener v utkání proti týmu Švédska lapačkou zastavil švédskou střelu, i když už byl v podstatě překonán. Naopak švédský gólman Magnus Hellberg vychytal jasnou tutovku Slovákům, když se v sedě roztáhl přes celé brankoviště. V utkání stříbrných Švýcarů s Rakušany, zachránil skvělým zákrokem holí kontaktní skóre rakouský gólman Bernhard Starkbaum.

Slovenský gólman zastavil střelu Dadonova. Švéd Nilsson byl v prodloužení finále skvěle připravený proti švýcarskému střelci Patriku Fialovi. Svým rychlým přemístěním zabránil gólu český gólman Rittich, který vychytal střelu Zaitseva - to bylo v zápase, kde Rusko poprvé na turnaji nevyhrálo a zářili Davidové - Pastrňák s Krejčím.

Proti Červenkovo střele, kdy šel sám na brankáře, sáhl výborně francouzský brankář Ylönen a neméně úspěšný byl dánský gólman v samostatných nájezdech proti Německu, které vychytal.

Mohli bychom jmenovat další a další skvělé zákroky brankáŕů na letošním MS, ale ty si prohlédněte ve videu. Stejně jako nejdůležitější vychytaný nájezd, a to ten poslední ve finálových samostatných nájezdech, který za stavu 2:1 pro Švédsko vychytal Nilsson a Švédsko se stalo Mistry světa 2018.

Video nejlepších zákroků MS 2018:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X