NHL
20.května 2018

SESTŘIH NHL: 5. zápas Tampa Bay Lightning - Washington Capitals

SESTŘIH NHL: 5. zápas Tampa Bay Lightning - Washington Capitals obrázek

Tampa Bay vyhrála 5. zápas semifinále play-off NHL a je tak jen jednu výhru od postupu do finálové série o Stanley Cup. K vítězství 3:2 pomohl gólem i český útočník ve službách Tampy Ondřej Palát.

Tampa se ujala vedení prakticky ihned po úvodním buly. Po ztrátě Washingtonu ve střední třetině zaútočilo duo Callahan Paquette, kde druhý jmenovaný už po 19 vteřinách hry rozjásal domácí diváky, když překonal brankáře Holtbyho. V 10. minutě přišla chvíle Ondřeje Paláta, který sice pálil poměrně z povzdálí, svojí střelu ale schoval za obránce a brankář Washingtonu kapituloval podruhé. Ve zbytku první třetiny už ale Holtby zamknul svojí bránu a i přes další šance Tampy zůstalo skóre po první třetině 2:0.

Úvod prostřední třetiny ale zase patřil z pohledu Tampy k těm vydařenějším. Stralman ve střední třetině přebral puk, objel obránce a natlačil se před bránu. Holtby vyrazil puk jen nad sebe, kde ho z vzduchu usměrnil do branky Callahan. V 5. minutě už ale vymazali 0 na svém kontě i hráči Washingtonu, když od modré pálil Niskanen, jehož střelu před brankářem tečoval Kuznetsov. Zbytek druhé třetiny měli větší šance hráči Washingtonu, Vasilevski ale všechny pokusy zlikvidoval, některé i za pomoci brankové konstrukce. 

Převaha Washingtonu trvala i ve třetí třetině. Podruhé zvonila horní tyč za barankářem Tampy. Toho překonal až v 19. minutě, kdy už při hře bez brankáře přesně pálil z první Ovečkin. Washingtonu už se ale nepodařilo přidat další gól a tak bylo konečné skóre příznivější pro Tampu 3:2.

Tampa Bay Lightning tak dokázala otočit průběh série. 3 výhry v řadě znamenají, že už v dalším zápase mohou tuto sérii hráči Lightning ukončit.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X