Hokej
19.května 2018

VIDEO: Kanada nebude hrát finále! Švýcarsko postupuje do finále MS 2018!

VIDEO: Kanada nebude hrát finále! Švýcarsko postupuje do finále MS 2018! obrázek

V druhém semifinálovém utkání střetly své síly týmy Kanady a Švýcarska. Byl to druhý souboj evropského a zámořského týmu, a i tentokrát zvítězil evropský tým. Švýcarsko porazilo Kanadu 3:2 a zahraje si se Švédskem finále Mistrovství světa v ledním hokeji 2018.

Utkání začalo velice opatrně a ani na jedné straně nebyly vyloženě gólové šance. Přesto se zdálo, že Kanada poněkud zaostává a to se také potvrdilo, když po přihrávce Untersandera skóroval Scherwey a poslal Švýcarsko do vedení. Za stavu 0:1 pro Švýcarsko skončila první třetina.

Do druhé třetiny vstoupili Kanaďané odhodlaně a podařilo se jim uspět. Ve 28. minutě vyrovnal po asistenci Duboise a Pageaua Horvat. Švýcarská odpověď na vyrovnání přišla již o 2 minuty později, kdy Švýcarům vrátil vedení Hofmann, kterému poslal parádní přihrávku do brankoviště Fiala.

Úkol kanadských hokejistů pro třetí třetinu byl jasný. Dát vyrovnávací branku a zápas otočit. Proti byl ale Haas, který navýšil švýcarské vedení už v 5. minutě třetí třetiny. Následoval obrovský nápor Kanady, ale v brance byl neprůstřelný Genoni, který všechny, mnohdy i jasné gólové šance kanadských hokejistů zhatil. Naopak otevření obrany občas dovolilo švýcarské brejky, ze který však branka nepadla.

Následovalo jasné odvolání brankáře a hra 6 na 5, která vyústila v obrovský nátlak Kanady a také branku, kterou dával Parayko a zajistil, dvě minuty před koncem utkání, Kanadě kontaktní branku a naději na vyrovnání. Švýcarsko však předvedlo perfektní obranu a ustálo velký nátlak Kanady. Hráči dokázali zabránit i gólu, který mohli kanadští hokejisté vstřelit 2 vteřiny před koncem utkání po opakovaném buly.

Švýcarsko si tak po pěti letech zahraje o zlaté medaile a titul Mistrů světa proti Švédům. Jistou medaily z MS mají Švýcaři teprve podruhé za 65 let. Zatímco ve finále se střetnou dva evropské celky, v boji o třetí místo uvidíme zámořskou bitvu Kanady proti USA. 

To nejlepší z utkání Kanada vs. Švýcarsko naleznete ve videu:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X