Hokej
19.května 2018

SESTŘIH: Švédsko porazilo USA 6:0 a postupuje do finále MS 2018

SESTŘIH: Švédsko porazilo USA 6:0 a postupuje do finále MS 2018 obrázek

V prvním semifinálovém duelu nastoupili dnes hráči Švédska proti týmu USA. Švédští hráči přehráli tým Spojených států amerických a jsou prvním finalistou tohoto šampionátu.

Američané sice v první třetině Švédy tlačili, ale nedokázali se prosadit. Naopak v 15. minutě se prosadil Arvidsson po asistenci de la Roseho a Forsberga.

V druhé třetině naopak určovali tempo zápasu Švédové, kteří přehrávali Ameriku a vysloužili si svou odměnu. Ve vlastním oslabení se trefil Paajarvi po skvělé přihrávce Backlunda a Švédsko vedlo už o dvě branky.

Ve 31. minutě přišla velká sprcha pro zámořský tým, protože nejprve na 3:0 zvyšoval Hörnqvist (Backlund, Klingberg) a 11 vteřin poté na 4:0 Janmark po přihrávce Rakella. Američané se snažili vytvářet si další šance, ale Švédsko jakoby hrálo ve více hráčích, protože každá americká akce skončila na jejich hokejkách, a to i v případě, kdy se americké ofenzívě povedlo pŕekonat gólmana, ale opět švédský obránce kotouč zastavil za zády Nilssona.

V poslední části utkání američané přitvrdili tempo, ale opět nedokázali švédského gólmana překonat. Dokonce odvolali už 8 minut před koncem brankáře, čehož využil Arvidsson a Švédsko vedlo už 5:0. Druhý gól ve třetí třetině přidal Kempe a dovršil skóre tohoto semifinálového utkání na konečných 6:0.

Amerika tak bude zítra bojovat o bronzové medaile a Švédové postupují do finále a mají nakročeno za obhajobou titulu Mistrů světa.

Podívejte se na sestřih semifinálového utkání Švédsko vs. USA:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X