Hokej
19.května 2018

Přinese letošní finále MS 2018 v hokeji stejné utkání jako minulý rok?

Přinese letošní finále MS 2018 v hokeji stejné utkání jako minulý rok? obrázek

Tento víkend finišuje Mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos od 4.5.2018 koná v Dánsku. Zbývají už jen dva zápasové dny, ve kterých se utkají čtyři nejlepší: Švédsko, Švýcarsko, USA a Kanada.

Už dne v 15:15 má Švédský výběr možnost postoupit do finále a obhájit titul mistrů světa, ale v cestě jim stojí ambiciózní mužstvo Spojených států amerických, které sem do Dánska nepřijelo za zábavou, jak médiím řekl nejúspěšnější střelec tohoto mistrovství Patrik Kane. Připomínáme, že tým USA postoupil do čtvrtfinále po výhře nad českou reprezentací a také, že poslední titul mistrů světa získali Američané v roce 1960.

V druhém semifinálovém duelu od 19:15 se potkají hráči Kanady a Švýcarska. Švýcarsko má možnost bojovat o medailové pozice počtvrté po 26 letech. Posledním medailovým úspěchem pro Švýcary bylo stříbro z roku 2013.

Zatímco kanadští hokejisté by rádi dosáhli na dorovnání 27 titulů, které aktuálně drží Rusko. Zároveň by se rádi vrátili na trůn po loňské porážce od Švédů, kteří sebrali Kanadě možnost získat zlatý hattrick.

Právě, pokud by Kanada postoupila do finále přes Švýcarsko a Švédský výběr zdolal USA, opakovalo by se loňské finále a Kanada by měla obrovskou příležitost oplatit Švédsku loňskou porážku ve zcela totožném utkání, ve kterém loni prohrála.

Sestřih loňského finále Canada : Švédsko:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X