Česká reprezentace
17.května 2018

VIDEO: Češi prohráli s USA 2:3 a na MS končí. Trenér Jandač a Plekanec se loučí

VIDEO: Češi prohráli s USA 2:3 a na MS končí. Trenér Jandač a Plekanec se loučí obrázek

Český tým vstoupil do první třetiny aktivně, ale hlavní slovo měl soupeř. První velkou šanci měl Atkinson, který trefil horní tyč, ale pak se v 9. minutě nemýlil Kane a otevřel scóre utkání.

Chvíli po úvodní brance přišla další akce, kterou zakončil Atkinson stahovačkou přímo před golmanem a bylo to 2:0 pro USA.

Češi hráli v první třetině zbytečně s velkým respektem, ale v druhé třetině vše napravili. Nahrávku spoluhráčů nejprve zpracoval Faksa a přihrál na druhou stranu Michalu Řepíkovi, který okamžitě pálil a snížil na 1:2. Američané po tomto gólu přitvrdili, ale ani Bonino, Kane, Coleman a ani Lee při svém brejku Francouze nepřekonali.

Po těchto neúspěšných pokusech musel jasně přijít trest a tak se taky stalo, když v přesilovce nastřelil Pastrňák skvěle připravenou hokejku Martina Nečase a ten mě namířeno správně.

Utkání se tak vrátilo na začátek za stavu 2:2, ale obrat se bohužel nekonal. Rozhodujíci gól dal, bohužel pro české hokejisty, opět Kane, před kterým upadl bránící Hronek.

V závěru utkání zkusili Češi hru bez brankáře, kdy hráči USA hned třikrát zahrozili, ale k úspěšnému zakončení do prázdné brány se nedostali i díky skvělým obranným zákrokům Pastrňáka s Krejčím. Vyrovnávací branku měl na hokejce Kubalík, ale americký brankář byl připraven.

Američané však nátlak ustáli a zvítězili nad českým národním týmem 3:2. Po této výhře postupují do semifinále, kde se utkají s vítězem duelu Švédsko : Lotyšsko. Pro český tým bohužel prohra ve čtvrtfinále znamená konec na tomto turnaji a čekání na medailový úspěch národního týmu pokračuje. Naposledy získala Česká republika bronzové medaile v roce 2012.

Již před vypadnutím bylo jasné, že u národního týmu končí trenér Jandač a po zápase v rozhovoru oznámil svůj konec v reprezentaci i Tomáš Plekanec.

Sestřih utkání USA : ČESKO, 3:2:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X