NHL
17.května 2018

SESTŘIH NHL: 3. zápas Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets

SESTŘIH NHL: 3. zápas Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets obrázek

Stejně jako v minulém utkání, i nyní Jonathan Audy-Marchessault výrazně pomohl k další výhře Golden Knights a Vegas tak otočilo stav série ve svůj prospěch. Za domácí nastoupil ve čtvrté formaci i Tomáš Nosek.

Vegas mělo opět rychlý nástup do zápasu, kdy se už po 35 sekundách hry mohl radovat právě Marchessault, který přespurtoval obránce a překonal brankáře ve službách Jets Helleybuycka. 

Další šance Vegas přišla na začátku druhé třetiny, kdy opět ujel obraně Winnipegu útočník Smith, tentokrát však proti Helleybuyckovi neuspěl. O vyrovnání stavu se postaral Scheifele, který tečoval nahození Wheelera zpoza brankové čáry a Fleurymu propadl kotouč na první tyči do brány. Tady měl Mark Scheifele velkou dávku štěstí, protože z opakovaného záběru je patrné, že puk po jeho teči hokejkou zasáhl ještě jeho chrániče a až poté doputoval do brány.  Vyrovnaný stav však moc dlouho netrval, protože o 12 vteřin později po nepovedené rozehrávce brankáře Helleybuycka skóroval Neal, který po přihrávce od Haula neměl moc práce s tím, dopravit kotouč do prázdné brány. Další gól přidal Tuch, který dostal zpoza branky přihrávku mezi kruhy, odkud propálil brankáře Winnipegu. Ve 14 minutě 2 třetiny se do úniku a následného blafáku se dostal Little, v posledním okamžiku mu ale puk poodjel od hokejky a ani z následujícího závaru se hráčům Winnipegu nepodařilo skórovat. O minutu později se puk po teči dostal v útočné třetině k Patriku Lainemu, který ještě povyjetím na vrcholek kruhu vylepšil svojí pozici a pálil. Bohužel pro Winnipeg, naštěstí pro Vegas, orazítkoval pouze tyč Fleuryho branky, který pak konstrukci za svými zady pochválil. V poslední minutě druhé třetiny v situaci 3 na 3 kombinací dostali útočníci Vegas až k brankáři Helleybuyckovi. Ten však, i přes množství dorážek z blízkosti, nedovolil změnu stavu a tak druhá třetina skončila stavem 3:1 pro Vegas.

Třetí třetinu začali lépe hosté z Winnipegu, když už po 18 sekundách hry dával svůj druhý gól Scheifele, kterému zpoza branky přihrával Connor a jemu zbývalo trefit poloodkrytou část branky Vegas. Po výborném vypíchnutí puku na modré se dostal do úniku Myers, na Fleuryho však nevyzrál. V 10. minutě poslední třetiny vytáhnul vynikající zákroky Fleury, který zlikvidoval Scheifeleho střelu z první i následnou dorážku a překazil mu tak radost z hattricku. Poslední gól zápasu přidal do prázdné brány Marchessault a připsal si svůj druhý gól večera a stanovil konečné skóre zápasu na 4:1.

Vegas Golden Knights tak otáčejí vývoj série ve svůj prospěch 2-1.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X