NHL
15.května 2018

SESTŘIH NHL: 2. zápas Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights

SESTŘIH NHL: 2. zápas Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights obrázek

Do druhého zápasu série nastupoval Winnipeg jako domácí tým a také jako vítěz prvního utkání. 

Winnipeg do zápasu nastoupil aktivněji a i štěstí zachraňovalo brankáře Vegas Fleuryho od inkasování gólu. Na druhé straně skóroval Tatar, který zpoza brány došťoural kotouč až za brankovou čáru. Druhý gól Vegas přidalo po situaci, kdy šla většina hráčů Jets střídat a nechali tak úplně volnou pravou stranu hřiště, na které převzal puk Marchessault, ujel jedinému hráči Winnipegu, který se v té chvíli nevěnoval střídání, a prostřelil brakáře Hellebuycka mezi betony.

Ve druhé třetině si nenápadně projel Laine z obraného pásma až do zakončení, Fleury jeho pokus vyrazil. O chvíli později znovu zachránila Fleuryho tyč, kterou trefil ránou z první Copp. Na druhé straně se dostal ke střele Marchessault, jeho střelu ale Hellebuyck za svá záda nepustil.

Ve třetí třetině si vybral slabší chvilku brankář Vegas Fleury, kterému za záda propadla Connorova přesilovková střela z úhlu a Winnipeg se tak dostal na rozdíl jednoho gólu. Jenomže o minutu a půl později už to opět neplatilo, když zvyšoval na 3:1 Marchessault, který blafákem překonal brankáře Jets.

Výsledné skóre tak ukazovalo 1:3 a Vegas tak vyrovnalo sérii na 1-1.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X