Hokej
14.května 2018

Český tým zdolal Rakousko - rychlé vedení v úvodu, ale strach o výsledek v závěru

Český tým zdolal Rakousko - rychlé vedení v úvodu, ale strach o výsledek v závěru obrázek

Český tým nastoupil ve svém posledním představení v základní skupině proti výběru Rakouska. Ačkoli by se mohlo na první pohled zdát, že jasný favorit utkání zvítězil, Češi měli v závěru utkání velké problémy, jelikož Rakušanů byl plný led a vytvořili si mnoho skvělých šancí na vyrovnání.

Sestřih nejdůležitějších momentů utkání Česko : Rakousko:

Skóre utkání otevřel už ve 34. vteřině Tomáš Hyka, který se parádně trefil, a Česko vedlo 1:0. Skvělý start tohoto utkání podpořil Filip Chytil, který bezchybně nasměroval kotouč za záda rakouského brankáře Davida Kickerta a zajistil našemu týmu dvoubrankové vedení.

O kontaktní gól se Rakousku postaral Konstantin Komarek, který překonal Pavla Francouze ještě před koncem první třetiny.

Ve druhé třetině vrátil Čechům dvoubrankový náskok Dominik Kubalík. Zbytek prostřední části už dohrál tým za stavu 3:1. V poslední části podpořil vedení českého týmu opět Tomáš Hyka, který využil přesilovku a zápas se chýlil k jasnému výsledku.

Opak byl však pravdou, jelikož útočník Philadelphie Michael Raffl nejprve šikovně objel Moravčíka a snížil na 4:2 a opět, tentokráte v 57. minutě vyškolil i Krejčíka a zajistil opět kontaktní branku pro Rakousko. Za stavu 4:3 už však česká defenziva zabrala a i přes další dva úniky rakouských hráčů udrželi Češi jednobrankový náskok. V samotném závěru měl ještě možnost zajistit pojistku Faksa, ale trefil jen břevno.

Český tým si zajistil třetí příčku v základní skupině, ale kdo bude českým soupeřem pro čtvrtfinálový zápas, se dozvíme až po dohrání zbývajících duelů ve skupině B. Ve hře zůstávají týmy USA, Finsko, Dánsko a Kanada. V každém případě je již jisté, že český tým nebude hrát čtvrtfinálový zápas v Kodani, kde sehrál všechny duely základní skupiny, a bude se stěhovat do Herningu. Naposledy se český výběr musel na čtvrtfinálový duel stěhovat do jiné haly před osmi lety v roce 2010 v Německu, kdy se hráči stěhovali z haly v Mannheimu do Kolína nad Rýnem, kde nakonec získali titul mistrů světa.

Držíme palce, aby i letošní stěhování přineslo českému týmu stejný průběh následujících utkání.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X