Extraliga
3.dubna 2021

Semifinále extraligy: Třinec - Mladá Boleslav a Sparta - Liberec

Semifinále extraligy: Třinec - Mladá Boleslav a Sparta - Liberec obrázek

Do semifinále extraligy nejvyšší české hokejové ligy se probojovaly týmy, které v základní části obsadily první čtyři příčky v tabulce. 

Všechny čtvrtfinálové série skončily v nejkratším možném termínu - všechny nasazené týmy vyřadily mužstva, které postoupily z předkola, 4:0 na zápasy.

Sparta si poradila s Olomoucí, která v předkole vyřadila Plzeň. Liberec vyřadil Mountfield HK, který si předtím poradil s Litvínovem. Třinec porazil Kometu Brno, která předtím vyřadila Vítkovice a Mladá Boleslav vyřadila Pardubice, které v předkole porazily Karlovy Vary.

Dnes však začínají semifinálové série. 

Sparta Praha - Liberec

Série Sparty - vítězem základní části, s Libercem, který se jen tak tak udržel na 4. místě zaručujícím postup přímo do čtvrtfinále. Vzájemné zápasy Sparty a Liberce v této sezóně jsou nerozhodně - každý tým na domácím stadionu jednou vyhrál a jednou prohrál. Čeká nás tak zajímavá a snad napínavá série. Na seznamu zraněných hráčů jsou na straně Sparty Michal Neuvirth a Daniel Přibyl. Na liberecké marodce jsou Tomáš Filippi a Ladislav Šmíd. První zápas začíná v sobotu 3.4. od 17:00 a sledovat ho můžeme na ČT Sport.

Třinec - Mladá Boleslav

Třinec dlouhou dobu vedl extraligu, ale nakonec skončil na druhém místě. Dnes začne sérii na domácím ledě, kam přijede Mladá Boleslav. Vzájemné zápasy obou týmů vyznívají lépe pro Mladou Boleslav, která vyhrála 3 ze 4 vzájemných utkání. Kurzovým favoritem pro domácí zápasy je Třinec, ale až zápas ukáže, jak to s aktuálním rozložením sil je. Možná Boleslav překvapí a v Třinci uloupí alespoň jedno vítězství. První utkání Třince s Mladou Boleslaví začíná 3.4. v 15:00 a přímý přenos nabízí O2 Sport.

X