Extraliga
17.března 2021

Extraliga: Známe čtvrtfinálové dvojice pro play-off hokejové extraligy

Extraliga: Známe čtvrtfinálové dvojice pro play-off hokejové extraligy obrázek

Hokejová extraliga už zítra začíná nejlepší část své sezóny - play-off. po včerejším posledním zápase předkola už známe kompletní dvojice pro čtvrtfinálové bitvy.

Jako poslední do play-off proklouzla Kometa Brno, která v úterním rozhodujícím zápase porazila Vítkovice a postoupila do čtvrtfinále, kde se utká v sérii s Třincem.

V předkole vyřadili Pardubice Karlovy Vary 3:1 na zápasy, kdy si ve druhém zápase dokonce připsali pardubičtí hokejisté dvouciferný počet vstřelených gólů (11:3). Pardubice ve čtvrtfinále narazí na Mladou Boleslav.

Jasný průběh mělo předkolo mezi Hradcem Králové a Litvínovem. Hradecký Mountfield vyhrál hladce ve třech zápasech a ve čtvrtfinále nastoupí proti Liberci.

O největší překvapení předkola se postarala Olomouc, která ve třech zápasech vyřadila favorizovanou Plzeň. Nyní olomoucké čeká podobný oříšek, ve čtvrtfinále totiž budou bojovat s vítězem základní části - pražskou Spartou.

První dva čtvrtfinálové zápasy můžete sledovat už 18.3., kdy se od 17:00 utkají Mladá Boleslav s Pardubicemi a od 19:00 Liberec s Mountfieldem HK.

X