Extraliga
23.února 2021

Hokej: Třinec a Sparta už mají čtvrtfinále jisté. O další dvě postupová místa ještě bude boj

Hokej: Třinec a Sparta už mají čtvrtfinále jisté. O další dvě postupová místa ještě bude boj obrázek

Dnes jsou na programu dohrávky různých odložených kol Tipsport extraligy, přesto ale budou v akci skoro všechny extraligové týmy.

Vítkovice - Mladá Boleslav (16:30)
Vítkovice mají jistý postup do osmifinále play-off, pořád je ale o co hrát - vyšší tabulkové umístění zaručuje "jednoduššího" soupeře. Mladá Boleslav ale nebude chtít nechat nic zadarmo, jako aktuálně 3. tým extraligy totiž bude chtít z Vítkovic přivést všechny body.

Liberec - České Budějovice (17:00)
Aktuálně čtvrtý Liberec bude hostit poslední České Budějovice. Motor v minulém zápase ukončil sérii proher, ale jen proti předposlednímu Zlínu a je téměř jisté, že play-off se v Budějovicích hrát nebude. Liberec potřebuje body, aby se udržel nahoře a doma proti Budějovicím by to neměla být velká komplikace.

Olomouc - Litvínov (17:00)
Souboj tabulkových sousedů, Olomouc na posledním play-off místě, Litvínov o 5 bodů před ní. Vzájemná bilance v této sezóně hovoří o chlup lépe pro Litvínov, ale šance v tomto zápase budou vyrovnané.

Mountfield HK - Pardubice (17:20 ČT Sport)
Derby mezi Hradcem a Pardubicemi. Mountfield je "na dostřel" čtvrtému místu, na které ztrácí pouze bod (ale 4. Liberec má o zápas méně). Poslední vzájemný zápas skončil lépe pro Pardubice, nyní bude chtít na svém ledě porážku soupeři oplatit a zůstat tak v těsné blízkosti postupových příček do čtvrtfinále play-off.

Zlín - Třinec (17:30)
Třinec je ve formě a dnes bude chtít svou sérii výher natáhnout na 5 v řadě. Zlín jako předposlední tým extraligy by měl být pro takovéto natažení výherní šňůry vhodný soupeř.

Kometa Brno - Karlovy Vary (18:00)
Na konec dnešního herního dne přivítá Kometa Karlovy Vary. Vary na 8. místě mají tříbodový náskok na svého dnešního soupeře, ale očekávat se dá otevřené utkání, kde jsou šance vyrovnané. Kometa však doma ráda vyhrává.

X