Hokej
11.května 2018

SESTŘIH MS: Rakušané se trápí, domácí se přiblížili postupu a USA rozdrtila Koreu = pátek na MS

SESTŘIH MS: Rakušané se trápí, domácí se přiblížili postupu a USA rozdrtila Koreu = pátek na MS obrázek

Domácí tým Dánska po výhře na Finskem vstoupil do zápasu odhodlaně, vstříc postupu do čtvrtfinále. Skóre utkání otevřel Nicklas Jensen svojí trefou 47 vteřin před koncem první třetiny. Ten přidal v 6. minutě druhé třetiny druhou branku po vyloučení Sörvika. I třetí gól Dánů padl v početní výhodě, a to po faulu Kristiansena. Nastřelený puk Boedkera tečoval Storm. Norové si připravili ještě několik pokusů o překonání dánského brankáře, avšak ani Olsen, Bekhendem, a ani Salsten neuspěli a po 21. úspěšných zákrocích vychytal Andersen Dánsku nulu.

Hráči Rakouska opět prohráli. Ačkoli v úvodu první třetiny dominovali Rakušané a po gólu Hunderpfunda šli do vedení, už v polovině třetiny vyrovnal Fleury a ve 14. minutě poslal Treille Francii do vedení. Rakouským hráčům se povedlo vyrovnat na 2:2, trefoval se Raffl, ale vedení vrátil Francii opět Fleury. Francie v druhé třetině přidala ještě jeden gól, úspěšně tentokráte střílel Teddy da Costa. Ačkoli v poslední třetině měli rakušané velkou střeleckou převahu, nepovedlo se jim Hardyho překonat. Naopak další gól v početní výhodě přidal Treille a upravil na konečných 2:5 pro Francii. Rakouskou jako nováček elitní skupiny bude zřejmě v sobotním duelu bojovat o udržení s Běloruskem.

Američané se s asijským týmem nepárali a rozstříleli Koreu vysoko 13:1. Korejci však utkání nezačali vůbec špatně, a po tom, co úspěšně drželi tempo s američany poslal An Čin-hi svůj tým do vedení. Následovala tvrdá odpověď američanů, kteří nadělili korejcům hned 57 střel. V deváté minutě vyrovnal Lee a následovala obrovská americká převaha. Postupně se trefili Kane, McAvoy, Ryan, Coleman, opět Kane a Atkinson. Ve třetí třetině pak Thompson, podruhé Atkinson, Pionk, opět Ryan a poslední třináctý gól dal Milano. Korejci mají prozatím nejhorší bilanci v turnaji 3:42 a zatím nezískali ani jeden bod.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X