Extraliga
20.září 2019

Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. S námi online a živě!

Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. S námi online a živě! obrázek

Už dnes večer bude pokračovat nejvyšší česká soutěž ledního hokeje. Extraliga má dnes na pořadu dne hned několik zápasů.

Karlovy Vary - Kladno
Litvínov - Pardubice
Mladá Boleslav - Brno
Vítkovice - Liberec
Zlín - Olomouc
Hradec Králové - Plzeň

Z výše zmíněných zápasů, které se dnes odehrají, se pouze jeden vysílá na živě O2 TV. Ostatní můžete sledovat zdarma a živě přímo ve vašem prohlížeči zde na webu v kategorii hokej živě. Přenosy se objeví těsně před začátkem jednotlivých utkání.

Hráči Karlových Varů vstoupili do nového ročníku Extraligy nejlépe, jak mohli. Když nezapočítáme rozehrané 3. kolo, tak po kompletně odehraném druhém kole jsou jediným týmem s plným počtem bodů. Naopak Kladenští Rytíři po dvou zápasech mají na svém kontě stále nula bodů a uzavírají tabulku na posledním místě. Takový Litvínov dokázal v prvním duelu těsně porazit Kometu Brno, ale na ledě v Plzni nevstřelil ani jeden gól. Pardubice jsou v nejvyšší soutěži jen díky tomu, že uhájili své místo v baráži. Nový ročník ale nezačali vůbec dobře a stejně jako Kladno mají zatím nula bodů. HC Kometa Brno prohrála svůj první zápas ve kterém vedla 1:0. Málem by je potkal podobný osud u v druhém duelu, ale základní hrací doba uplynula za nerozhodného stavu a vítěze určily až nájezdy, po kterých si Kometa připsala bod navíc. 

Všechna utkání Extraligy ledního hokeje dnes večer online. Začínáme v 17:30.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X