Extraliga
20.září 2019

Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. S námi online a živě!

Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. S námi online a živě! obrázek

Už dnes večer bude pokračovat nejvyšší česká soutěž ledního hokeje. Extraliga má dnes na pořadu dne hned několik zápasů.

Karlovy Vary - Kladno
Litvínov - Pardubice
Mladá Boleslav - Brno
Vítkovice - Liberec
Zlín - Olomouc
Hradec Králové - Plzeň

Z výše zmíněných zápasů, které se dnes odehrají, se pouze jeden vysílá na živě O2 TV. Ostatní můžete sledovat zdarma a živě přímo ve vašem prohlížeči zde na webu v kategorii hokej živě. Přenosy se objeví těsně před začátkem jednotlivých utkání.

Hráči Karlových Varů vstoupili do nového ročníku Extraligy nejlépe, jak mohli. Když nezapočítáme rozehrané 3. kolo, tak po kompletně odehraném druhém kole jsou jediným týmem s plným počtem bodů. Naopak Kladenští Rytíři po dvou zápasech mají na svém kontě stále nula bodů a uzavírají tabulku na posledním místě. Takový Litvínov dokázal v prvním duelu těsně porazit Kometu Brno, ale na ledě v Plzni nevstřelil ani jeden gól. Pardubice jsou v nejvyšší soutěži jen díky tomu, že uhájili své místo v baráži. Nový ročník ale nezačali vůbec dobře a stejně jako Kladno mají zatím nula bodů. HC Kometa Brno prohrála svůj první zápas ve kterém vedla 1:0. Málem by je potkal podobný osud u v druhém duelu, ale základní hrací doba uplynula za nerozhodného stavu a vítěze určily až nájezdy, po kterých si Kometa připsala bod navíc. 

Všechna utkání Extraligy ledního hokeje dnes večer online. Začínáme v 17:30.

X