Extraliga
12.září 2019

Hokej živě: Tipsport extraliga je zpět. Zrušená baráž, trenérská výzva, Kladno a Jaromír Jágr, Kometa a Plekanec - začínáme!

Hokej živě: Tipsport extraliga je zpět. Zrušená baráž, trenérská výzva, Kladno a Jaromír Jágr, Kometa a Plekanec - začínáme! obrázek

Pro všechny fanoušky ledního hokeje nastal letošní den D. Začíná česká Tipsport extraliga ledního hokej (Tipsport ELH)! A novinky? Tomáš Plekanec nastupuje v dresu HC Kometa Brno, Jaromír Jágr doufejme nastoupí v dresu svého týmu HC Rytíři Kladno, přibyla trenérská výzva, kterou znáte z MS v hokeji a zruśila se baráž.

První koho Tipsport extraligy začíná předehrávkou jediného utkání, které začíná již dnes v 18:30 a své síly změří Sparta a Plzeň. V pátek se pak odehraje dalších pět utkání a v sobotu pak poslední zápas prvního kola. Druhé koho se pak hraje hned v neděli, kdy se odehraje vśech 7 utkání. Asi nejzajímavější utkání druhého kola bude hned v 16:00 utkání HC Kometa Brno vs. HC Oceláři Třinec.

Asi nejzásadnější změnou v pravidle Tipsport extraligy je přímý postup a přímý sestup. Hokejový celek, který po 52. kole základní části extraligy skončí na posledním místě tabulky rovnou sestoupí o soutěž níže, takže v další sezóně bude hrát druhou nejvyšší soutěž pod názvem Chance Liga. Naopak jeho místo v nejvyšší české hokejové soutěži zaujme vítěz play off Chance Ligy.

Jak jsme již už zmiňovali do extraligy se vrací i hokejové Kladno v čele s Jaromírem Jágrem, který však pravděpodobně kvůli zranění do prvních kol nenastoupí. Ačkoliv je Kladno podle bookmakerů týmem s nejmenší pravděpodobností na vítěže a naopak favoritem na sestup zpět do Chance ligy, je dost pravděpodobné, že v české extralize vznikne opět stejná horečka po hvězdném útočníkovi jako v sezóně 2012/2013, kdy za Kladno, kvůli výluce NHL, odehrál Jaromír Jágr za Kladno hned několik utkání. Všechna utkání Kladna byla vyprodaná.

Všechna utkání, které Tisport Extraliga nabídne můžete sledovat online v rámci online stremu hokej živě. V kategorii utkání Tisport extreligy naleznete jako Tipsport extraliga živě nebo Tisport extraliga online stream. Jednotlivá utkání Vám pak také představíme v kategorii živé přenosy - hokej živě. Sledovat hokejového živé přenosy můžete online a zdarma.

Sledovat Tipsport extraliga online stream


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X