Extraliga
12.září 2019

Hokej živě: Tipsport extraliga je zpět. Zrušená baráž, trenérská výzva, Kladno a Jaromír Jágr, Kometa a Plekanec - začínáme!

Hokej živě: Tipsport extraliga je zpět. Zrušená baráž, trenérská výzva, Kladno a Jaromír Jágr, Kometa a Plekanec - začínáme! obrázek

Pro všechny fanoušky ledního hokeje nastal letošní den D. Začíná česká Tipsport extraliga ledního hokej (Tipsport ELH)! A novinky? Tomáš Plekanec nastupuje v dresu HC Kometa Brno, Jaromír Jágr doufejme nastoupí v dresu svého týmu HC Rytíři Kladno, přibyla trenérská výzva, kterou znáte z MS v hokeji a zruśila se baráž.

První koho Tipsport extraligy začíná předehrávkou jediného utkání, které začíná již dnes v 18:30 a své síly změří Sparta a Plzeň. V pátek se pak odehraje dalších pět utkání a v sobotu pak poslední zápas prvního kola. Druhé koho se pak hraje hned v neděli, kdy se odehraje vśech 7 utkání. Asi nejzajímavější utkání druhého kola bude hned v 16:00 utkání HC Kometa Brno vs. HC Oceláři Třinec.

Asi nejzásadnější změnou v pravidle Tipsport extraligy je přímý postup a přímý sestup. Hokejový celek, který po 52. kole základní části extraligy skončí na posledním místě tabulky rovnou sestoupí o soutěž níže, takže v další sezóně bude hrát druhou nejvyšší soutěž pod názvem Chance Liga. Naopak jeho místo v nejvyšší české hokejové soutěži zaujme vítěz play off Chance Ligy.

Jak jsme již už zmiňovali do extraligy se vrací i hokejové Kladno v čele s Jaromírem Jágrem, který však pravděpodobně kvůli zranění do prvních kol nenastoupí. Ačkoliv je Kladno podle bookmakerů týmem s nejmenší pravděpodobností na vítěže a naopak favoritem na sestup zpět do Chance ligy, je dost pravděpodobné, že v české extralize vznikne opět stejná horečka po hvězdném útočníkovi jako v sezóně 2012/2013, kdy za Kladno, kvůli výluce NHL, odehrál Jaromír Jágr za Kladno hned několik utkání. Všechna utkání Kladna byla vyprodaná.

Všechna utkání, které Tisport Extraliga nabídne můžete sledovat online v rámci online stremu hokej živě. V kategorii utkání Tisport extreligy naleznete jako Tipsport extraliga živě nebo Tisport extraliga online stream. Jednotlivá utkání Vám pak také představíme v kategorii živé přenosy - hokej živě. Sledovat hokejového živé přenosy můžete online a zdarma.

Sledovat Tipsport extraliga online stream

X