NHL
12.června 2019

NHL: Poslední zápas rozhodl o vítězi! Stanley Cup získalo poprvé v klubové historii St. Louis

NHL: Poslední zápas rozhodl o vítězi! Stanley Cup získalo poprvé v klubové historii St. Louis obrázek

Je rozhodnuto! Stanley Cup poprvé v historii míří do St.Louis. Blues vyhráli poslední zápas 4:1 a hlavně díky svému brankáři Binningtonovi, který v bráně čaroval, vyhráli rozhodující zápas finále.

Boston si musel připadat jako ve zlém snu. V první třetině jasně přestříleli soupeře 12:4, ale skóre, po střele tečované OReillym a po bekhendovém zakončení Pietrangela, ukazovalo 0:2 ve prospěch St. Louis. Ve druhé třetině pokračovala střelecká převaha Bostonu, ale gól v prostřední části zápasu nepadl. Ve třetí třetině zvýšil vedení St. Louis Shenn, který si s přihrávkou Tarasenka mezi kruhy poradil nejlépe, jak mohl. Z první překonal Raska střelou k tyči. V 16. minutě třetí třetiny už to bylo 4:0 pro St. Louis, když si to Perron namířil z rohu přímo do brankoviště a před brankářem přihrával na úplně volného Sanforda, který už měl jednoduchou úlohu a bez problémů dostal puk do brány Bostonu. V závěru přišlo snížení Bostonu ve hře bez brankáře, když Grzelcyk ránou od modré k tyči překonal Binningtona. To už ale byla jen kosmetická úprava výsledného skóre 4:1 pro St. Louis.

I přes střeleckou převahu Bostonu (33:20) nakonec Stanley Cup putuje do St. Louis a to hlavně díky brankáři Jordanu Binningtonovi, který celé play-off předváděl v brankovišti nadstandardní výkony a zasloužil by si od vedení St. Louis sochu. Ve své nováčkovské sezóně vychytal 16 výher v play-off a stanovil tak nový nováčkovský rekord NHL.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X