NHL
10.června 2019

NHL: Finále rozhodne až poslední zápas! Boston vyrovnal sérii na 3:3

NHL: Finále rozhodne až poslední zápas! Boston vyrovnal sérii na 3:3 obrázek

6 zápas série finále play-off NHL na ledě St. Louis Blues nepřineslo konec zámořské hokejové sezóny.

Tentokrát byli vidět i čeští hráči ve službách Bostonu. Skóre zápasu otevřel v 9. minutě v dvojnásobné přesilovce Marchand, kterému na střelu z první nabil David Pastrňák. Po druhé třetině bez gólu se otevřeli gólová stavidla až ve třetí třetině. Ve 3. minutě přidal šťastné gól Carlo, který od modré nahazoval puk na bránu a po nepředvídatelném odrazu puku od ledu propadlo toto nahození až za záda brankáře Binningtona. Na třetí brance Bostonu se podílel David Krejčí, který přihrával Kuhlmanovi, který trefil přesný růžek Binningtonovi brány. O necelé 2 minuty později se postaral o snížení OReilly, který z úhlu pálil na Raska, který proti střele zasáhnul betonem. Po prozkoumání videa bylo ale zřejmé, že Raskův zásah přišel až ve chvíli, kdy byl puk celým objemem za brankovou čárou. O další 2 minuty později ale vrátil třígólový náskok Bostonu Pastrňák, který před Binningtonem naznačil rameny, čímž si položil brankáře na zem a poté pohodlně zakončoval do horní části branky. Konečné skóre stanovil Chára, který ke konci zápasu trefil prázdnou branku St. Louis a zpečetil tak výhru Bostonu.

Boston v zápase o všechno ukázal svou sílu a porazil St. Louis 5:1. O vítězi se tedy rozhodne až v úplně posledním zápase série, který se uskuteční ve čtvrtek 13.6. od 2:00 ráno. 


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X