NHL
30.května 2019

Finále NHL: St. Louis Blues vyrovnalo finálovou sérii. Boston padl v prodloužení 2:3

Finále NHL: St. Louis Blues vyrovnalo finálovou sérii. Boston padl v prodloužení 2:3 obrázek

Druhé finále play-off NHL přineslo fanouškům hokeje prodloužený zážitek. Základní hrací doba přinesla nerozhodný výsledek a tak se muselo prodlužovat. Výhru nakonec urvali hosté ze St. Louis a vyrovnali tak finálovou sérii Stanley Cupu s Bostonem na 1:1 na zápasy.

Zápas začali lépe domácí hokejisté Bostonu, kterým vystřelil vedení v přesilové hře Coyle, který z mezikruží našel mezeru mezi Binningtonovými betony. O necelých 5 minut později vyrovnal Bortuzzo, který z ostrého úhlu našel místo nad Raskovým ramenem. Boston si ale téměř hned vzal vedení zpět. 4. útok vyrukoval na rozehrávající obránce St. Louis a za brankou jim odebral puk Kuraly, nahrál mezi kruhy osamocenému Nordstromovi, který měl dost času si rozhýbat brankáře a poslat mu puk do brány pod betonem. V 15. minutě první třetiny vyrovnal Tarasenko. V úniku se Schwartzem 2 na 1 Schwartz pálil do Raskových betonů. U odraženého puku byl ale první Tarasenko a na dvakrát překonal gólmana Bostonu.

V následujících dvou třetinách jsme se gólu nedočkali a tak šel zápas za stavu 2:2 do prodloužení. Ve 4. minutě prodloužení pálil při signalizovaném trestu pro Boston od modré Gunnarsson a propálil vše co mu stálo v cestě i s brankářem Raskem. Tato rána znamenala vyrovnání finálové série play-off na 1:1 a následují 2 zápasy na ledě St. Louis Blues.

;


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X