MS v hokeji 2019
23.května 2019

ŽIVĚ: Sledujte dnes online čtvrfinále MS v hokeji: Česko : Německo!

ŽIVĚ: Sledujte dnes online čtvrfinále MS v hokeji: Česko : Německo! obrázek

Český reprezentační výběr včera úspěšně splnil první podmínku pro setrvání v Bratislavě pro důleźitý zápas čtvrfinále MS v hokeji - porazil Švýcarsko 5:4. Vzhledem k tomu, že Kanada v zámořském derby porazila tým USA a Rusko nadělilo opravdu hodné velkou porážku Švédsku, došlo k naplnění i další podmínek pro setrvání Česka na druhé příčce tabulky B a jelikož Německo překvapivě při svém posledním utkání základní skupiny porazilo Finsko, bude právě náš západní soused naším soupeřem ve čtvrfinále MS v hokeji.

Německo je pro český tým papírově nejlepším soupeřem pro čtvrfinále ze všech osmi týmů, které letos do Play-off postoupili, ale není radno Němce podceňovat, vždyť na zimních olympijských hrách se dostali aź do finále, kde v základní hrací době sehráli úspěšné utkání s Ruskem 3:3 a favorit zvítězil až v prodloužení.

Nezbývá než věřit, źe papírově slabší soupeř si po úspěsném skalpu Finska nepřidá další zářez v podobně České republiky.

Utkání Česko:Německo živě můžete sledovat online, prostřednictvím online sport kanálů, kde se vysílá hokej živě. MS v hokeji živě můžete sledovat ve více oknech, takže kromě utkání Česko:Německo můžete sledovat hokej živě i na druhém kanálu, kde se vysílá živě utkání z Košic: Finsko:Švédsko.

Podívejte se na záznam posledního setkání Česko : Německo:

Pokud chcete sledovat Česko : Německo živě, tak odkaz na živé přenosy naleznete na druhé straně. Pro pokračování na druhou stranu klidněte na šipku (Otevřít):


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X