23.května 2019

ŽIVĚ: Sledujte dnes online čtvrfinále MS v hokeji: Česko : Německo!

ŽIVĚ: Sledujte dnes online čtvrfinále MS v hokeji: Česko : Německo! obrázek

Český reprezentační výběr včera úspěšně splnil první podmínku pro setrvání v Bratislavě pro důleźitý zápas čtvrfinále MS v hokeji - porazil Švýcarsko 5:4. Vzhledem k tomu, že Kanada v zámořském derby porazila tým USA a Rusko nadělilo opravdu hodné velkou porážku Švédsku, došlo k naplnění i další podmínek pro setrvání Česka na druhé příčce tabulky B a jelikož Německo překvapivě při svém posledním utkání základní skupiny porazilo Finsko, bude právě náš západní soused naším soupeřem ve čtvrfinále MS v hokeji.

Německo je pro český tým papírově nejlepším soupeřem pro čtvrfinále ze všech osmi týmů, které letos do Play-off postoupili, ale není radno Němce podceňovat, vždyť na zimních olympijských hrách se dostali aź do finále, kde v základní hrací době sehráli úspěšné utkání s Ruskem 3:3 a favorit zvítězil až v prodloužení.

Nezbývá než věřit, źe papírově slabší soupeř si po úspěsném skalpu Finska nepřidá další zářez v podobně České republiky.

Utkání Česko:Německo živě můžete sledovat online, prostřednictvím online sport kanálů, kde se vysílá hokej živě. MS v hokeji živě můžete sledovat ve více oknech, takže kromě utkání Česko:Německo můžete sledovat hokej živě i na druhém kanálu, kde se vysílá živě utkání z Košic: Finsko:Švédsko.

Podívejte se na záznam posledního setkání Česko : Německo:

Pokud chcete sledovat Česko : Německo živě, tak odkaz na živé přenosy naleznete na druhé straně. Pro pokračování na druhou stranu klidněte na šipku (Otevřít):

X