MS v hokeji 2019
17.května 2019

MS: Češi nastoupili až do druhé třetiny. Otočili skóre nad Lotyšskem a vyhráli 6:3 obrázek

Po nevydařeném zápasu proti Rusku si chtěli čeští reprezentanti spravit chuť proti Lotyšsku. Tým Lotyšů ale není z těch, který by nechal soupeři body bez boje - jde o houževnatý tým pod vedením kanadského trenéra.

V první třetině jakoby nastoupil tým, který jsme viděli proti Rusku. Tým, který v útoku vymýšlí zbytečně složitou přihrávku do prázdné brány, tým, který v obraně není dostatečně rychlý a důrazný. Čechy navíc brzdili i zbytečné fauly, kterých soupeř využíval. Český nároďák sice hrál přesilovku jako první, když už ve 3. minutě seděl na trestné lavici Blueger za pozdní dohrání protihráče. Přesilovka ale nebyla využita. V 6. minutě se na trestnou usadil Tomáš Zohorna za hrubost a o 35 vteřin později mu dělal společnost Moravčík, který podrazil protihráče. Lotyši přesilovku 5 na 3 využili, když se po rychlé souhře dostal puk na Indrasise a ten pálil do poloodkryté branky. Češi poté nevyužili další přesilovku. Následně fauloval Zámorský, který si šel odpykat trest za úder vysokou holí do obličeje soupeře. V přesilovce si vzal puk Darzinš a projel českou obranou jako nůž máslem a skóroval.

Do druhé třetiny nastoupil Český tým po evidentní bouři v kabině. Hráči už byli připraveni na buly, když Lotyši teprve nastupovali na led. Hned ze začátku zápasu dostali Češi dlouhou přesilovku. Po faulu na Řepíka skončil zápas pro Bičevskise, který dostal 5 + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. V 6. minutě vstřelil přesilovkový gól Hronek, který vyslal bombu od modré čáry a propálil vše, co mu stálo v cestě. O vyrovnání se postaral Kovář, který z vrcholu kruhu prostřelil lotyšského brankáře. Tím definitivně opadlo to špatné z českých hráčů a rázem byli všude dříve a důrazněji, přihrávky se zjednodušili a chodili na hokejky. Ke konci druhé třetiny tak z aktivity vytěžil gól Voráček a Vrána. Skóre po druhé třetině 4:2.

V 5. minutě třetí třetiny zvýšil vedení Simon když ho v situaci 2 na 1 našel přihrávkou Voráček a Simon prostřelil Lotyšského gólmana. Poté český  tým trochu utlumil aktivitu a chtěl držet získané vedení. 5 minut před koncem však přišel trest za příliš mnoho českých hráčů na ledě a přesilovku Lotyšů ještě zesílil trenér, který se rozhodl pro hru bez brankáře. Lotyši tak v útočném pásmu postavili 6 hráčů proti 4 českým bruslařům. Vyústilo to ve druhý gól lotyšského kapitána Darzinše, který ránou od modré trefil přesně. Bartošák neměl šanci vidět přes dva clonící protihráče. Konečný stav zápasu ještě v závěru pečetil Voráček, který dostal od Frolíka dárek k narození dítěte a nechal mu gól do prázdné lotyšské brány. Zápas i přes velice nepovedenou první třetinu nakonec dopadl výhrou českého týmu 6:3.

Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.

Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.