NHL
16.května 2019

NHL: San Jose vyhrálo v prodloužení a ujalo se vedení v sérii se St. Louis 2:1

NHL: San Jose vyhrálo v prodloužení a ujalo se vedení v sérii se St. Louis 2:1 obrázek

Třetí semifinálový zápas série mezi St. Louis a San Jose dospěl až do prodloužení, které rozhodl Karlsson ve prospěch San Jose.

V průběhu zápasu se skóre přelévalo na obě strany. Úspěšněji začali utkání hosté ze San Jose, kteří se po první třetině po gólech Karlssona a Thorntona ujali vedení 2:0. Ve druhé třetině snížil Steen na 2:1, ještě v téže minutě ale zajistil dvoubrankový náskok svým druhým gólem Thornton. Zbytek druhé třetiny se ale prosazovali domácí hokejisté a po gólu Tarasenka a dvou trefách Perrona se šlo došaten za stavu 4:3 pro domácí St. Louis. Minutu před koncem základní hrací doby vyrovnal skóre Couture a zápas zamířil do prodloužení. V tom rozhodl Karlsson, který dostal puk za záda gólmana St. Louis a vybojoval tak výhru pro Sharks.