MS v hokeji 2019
14.května 2019

Češi padli na MS s Ruskem 0:3. Proti sborné nepředváděli dobrý hokej. Chybělo štěstí i střelec

Češi padli na MS s Ruskem 0:3. Proti sborné nepředváděli dobrý hokej. Chybělo štěstí i střelec obrázek

Očekávaný zápas proti Ruské reprezentaci má za sebou Český hokejový tým. Oproti předchozím duelům to ale vypadalo, jako kdyby nastoupil úplně jiný tým. Češi měli před Rusy přehnaný respekt a sborná měla většinu zápasu pod kontrolou. 

Na začátku zápasu přišel ruský tlak, pak ovšem přišli i české šance. Kubalík, Vrána ani Palát se však neprosadili. Ve 14. minutě přišel první ruský gól, který zapříčinilo i nevhodné střídání českého týmu. Rusové tak jeli ve 4 proti 2 a Andronov měl mezi kruhy dostatek času, aby střelu umístil do horního růžku Bartošákovi branky. I přes střeleckou převahu šli Češi do kabin za stavu 0:1.

Druhá třetina byla ve znamení ojedinělých závarů před ruskou brankou. Mnohem více se totiž hrálo před tou českou a Bartošák držel české naděje. Ve 33. minutě předvedli pěknou souhru Gusev s Kučerovem a první jmenovaný se zjevil úplně sám před Bartošákem a bekhendovým blafákem dokázal přehodit brankářův beton. V závěru druhé části hry měli šance i Kovář, kterého v samostatném úniku vychytal brankář Vasilevskij, a Chytil.

Do třetí třetiny nastoupili Češi aktivně a zavřeli Rusy v jejich třetině. Štěstí jim ale nepřálo, protože Vrána orazítkoval horní tyč a Kovářovu šanci zlikvidoval Vasilevskij. Další hráč, který zkontroloval zvuk brankové konstrukce byl Tomáš Zhorna, který za ruským brankářem rozezněl tyč. Rusové si v do konce třetiny hlídali dvoubrankový náskok a v závěru zápasu, kdy ještě trenér Říha zkusil hru bez brankáře, přidal třetí gól do prázdné brány Zajcev.

Ze zápasu bylo jasně vidět, že Rusové cítili respekt Českého týmu a také s ním dokázali patřičně naložit. Také bylo zřejmé, že sborná se na zápas po taktické stránce výborně nachystala. Češi tak ve skupině utrpěli první prohru. Trochu smolnou, nutno ale říci, že zaslouženou.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X