NHL
10.května 2019

NHL: Mrázek se vrátil do brány Caroliny. Boston ale přesto vyhrál první semifinálový zápas

NHL: Mrázek se vrátil do brány Caroliny. Boston ale přesto vyhrál první semifinálový zápas obrázek

Výborná třetí třetina a využité přesilovky rozhodly o výhře Bostonu v prvním zápase série proti Carolině 5:2. David Krejčí si připsal jeden kanadský bod za asistenci a Petr Mrázek se po zranění vrátil do brány Caroliny. Návrat to však nebyl vítězný.

Zápas začal docela zostra. Už ve 3. minutě otevřel skóre Kampfer, který z mezikruží propálil Mrázka, který toho pravděpodobně přes bránící hráče moc neviděl. O necelou minutu později však skóre srovnal v přesilové hře Aho, který sám před Raskem tečoval puk do brány. Po úvodních úspěších obou týmů brankáři skvělými zákroky zavřeli své branky a skóre 1:1 už se v první třetině neměnilo.

V 10. minutě druhé třetiny se McKegg v úniku zbavil bránícího hráče a namířil svůj pohyb s pukem rovnou do Raskovi brány, propálil brankáře a následně ho obránce poslal do brankové konstrukce. Video ukázalo, že puk byl v sítě ještě před vysazením brány z předepsaného umístění a tak se Carolina ujala vedení 2:1. 

Ve 3. minutě třetí třetiny se v přesilovce prosadil Johansson, který ve skrumáži před brankou našel odražený puk a dorazil ho do brány přes ležícího Mrázka. O půl minuty později, při další přesilovce Bostonu, zakončoval pěknou akci na jeden dotek Bergeron, kterému před bránu nahrával Marchand. Obrana Caroliny si nepohlídala předbrankový prostor a Mrázek byl proti této souhře bezmocný. Ke konci třetí třetiny už to Carolina zkoušela v 6-ti hráčích v poli bez brankáře, což tentokrát nedopadlo dobře. Hodně se štěstím si připsal branku Coyle, který se dotknul puku naposledy, a spíš než střela na branku to vypadalo na nepovedenou přihrávku na útočníka. Ale i takové branky se počítají. 2 minuty před koncem zápasu ujel otevřené obraně Caroliny Wagner a po krátkém blafáku poslal puk Mrázkovi mezi betony.

Nic dalšího už se nestalo a Boston si tak připsal první domácí výhru v semifinálové sérii proti Carolině. Druhý zápas série je na programu v neděli 12.5. od 21:00.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X