Hokej
11.května 2018

VIDEO: Proti Rusku hrála česká hymna! Připomeňte si, jak Pastrňák s Krejčím řádili

VIDEO: Proti Rusku hrála česká hymna! Připomeňte si, jak Pastrňák s Krejčím řádili obrázek

Včera jsme mohli sledovat asi nejlepší výkon českých hokejistů na tomto mistrovství. Do sestavy se dopsali oba hráči z Bostonu David Pastrňák a David Krejčí a své zkušenosti a hokejové umění ihned přenesli na celý tým. O jejich startu dnes proti Rusku přitom nebylo ještě v 16:00 vůbec jasno.

Diváci viděli dvě zcela odlišné třicetiminutovky základní hrací doby - v první polovině padlo 6 branek, v té druhé pak žádná. Skóre zápasu otevřel hráč Ruska Něstěrov už v 74 vteřině zápasu. Češi však neztratili elán a naději a po krásné střele Krejčího bylo ve 14. minutě vyrovnáno. V 19. minutě po asistenci Krejčího a Pastrňáka se trefil Jaškin a Česko šlo do vedení, které udrželo do konce první třetiny.

Podívejte se na setřih utkání Česko : Rusko 10.5.2018:

Ihned po zahájení druhé třetiny se do vyrovnání obuli Rusové a přesně po minutě druhé části vyrovnal Grigorenko. Ve 25. minutě se české ofenzivy opět ujaly naše posily z Bostonu. Nejprve zkoušel své štěstí Krejčí, který však minul, ale následně poslal skvělou přihrávku Pastrňákovi, který trefil přesně a poslal Česko podruhé v utkání do vedení. Vedeni českých hokejistů však netrvalo dlouho, jelikož už 93 vteřin po brance Pastrňáka vyrovnal Barabanov.

Za stavu 3:3 však ofenziva obou týmu nepolevovala. Nejprve se rusům povedlo ve 38. minutě utkání trefit hned obě tyče najednou, následně pak ve 48. minutě trefil tyč od modré Hronek.

Přes další šanci, které si český výběr vypracoval se nepovedlo zápas v základní hrací době rozhodnout a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení, kde se opět prosadil Pastrňák, když skóroval odrazem od soupeřovi brusle zpoza branky.

Rusko poprvé na turnaji ztratilo body a také poprvé na turnaji dostalo gól. Gratulujeme českému národnímu mužstvu k důležitým dvou bodům. Český tým již dnes nastoupí do dalšího utkání proti Bělorusku - opět ve večerním utkání od 20:15.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X