Extraliga
18.dubna 2019

Česká extraliga jde do finále! V boji o titul se utkají Bílí Tygři Liberec s Oceláři Třinec

Česká extraliga jde do finále! V boji o titul se utkají Bílí Tygři Liberec s Oceláři Třinec obrázek

Sezóna 2018/2019 domácí Tipsport extraligy jde do finále. V play-off už nás čeká pouze finálová série, ve které poměří síly Bílí Tygři Liberec a HC Oceláři Třinec. Pojďme se ale ještě ohlédnout za průběhem semifinálových sérií.

V první semifinálové sérii se utkal Liberec s Kometou Brno. Jako vítěz základní části začínal Liberec sérii na domácím stadionu pod Ještědem. Tato série by se dala použít jako reklama na hokej v play-off. Oba týmy totiž na ledě předváděly neuvěřitelné výkony, a na to, že už je sezóna v posledním měsíci, se přetahovaly o každý puk. První dva zápasy byly tak vyrovnané, že oba musely dojít až do prodloužení. V tom prvním vyhrál Liberec 4:3, ve druhém zápase zase Kometa 3:2. Brno si tak ze severu vezlo jednu výhru. Nicméně ve třetím zápase, hraném v Brně, zvítězili liberečtí Tygři 2:1. Čtvrtý zápas si ale brněnská Kometa urvala v prodloužení ve svůj prospěch 3:2. Do Liberce se tak série vracela za stavu 2:2 na zápasy. 5. zápas vyhráli Tygři a poprvé v sérii to byla výhra o více než jeden gól - 5:2. V následujícím zápase v Brně už to bylo pro Kometu kritické, protože prohra by znamenala konec sezóny. Nakonec liberečtí Tygři urvali v 6. zápase vítězství 3:1, ukončili tuto krásně vyrovnanou sérii a postoupili do finále. Sérii vyhráli 4:2 na zápasy.

Druhá semifinálová série mezi Třincem a Plzní měla zcela odlišný průběh. Plzeňští Indiáni po 2 výhrách (4:1 a 3:2) v Třinci před domácím publikem formu nepotvrdili a třinečtí Oceláři vyrovnali po výhrách v Plzni (3:2 a 4:3) sérii na 2:2. V dalším zápase v Třinci si ale domácí pohlídali soupeře a nenechali si vzít domácí vítězství 3:2. 6. zápas v Plzni ale opět vyhráli domácí (3:1) a tak o finalistovi musel rozhodnout až poslední 7. zápas série, který se odehrál v Třinci. V tom si Oceláři poradili s Indiány 5:1 a po největším gólovém rozdílu v semifinálových zápasech postoupili do finále. Třinec zvítězil v sérii s Plzní 4:3 na zápasy.

Ve finále se tak střetnou první s druhým týmem základní části - Bílí Tygři Liberec a HC Oceláři Třinec. První zápas je na programu ve čtvrtek 18.4., kompletní kalendář finálových zápasů naleznete níže.

18.4. Liberec - Třinec
19.4. Liberec - Třinec
22.4. Třinec - Liberec
23.4. Třinec - Liberec
26.4. Liberec - Třinec
28.4. Třinec - Liberec
30.4. Liberec - Třinec


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X