Extraliga
30.března 2019

Známe všechny týmy letošního semifinále Play Off! Kometa Brno, Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec a Škoda Plzeň!

Známe všechny týmy letošního semifinále Play Off! Kometa Brno, Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec a Škoda Plzeň! obrázek

Letošní ročník české hokejové extraligy se zase posunul blíže ke svému konci a tím i k vyřešení otázky, kdo vyhraje letošní Play Off. V sobotu potvrdila svou účast v semifinále ostřílená Plzeň a připojila se k již známým třem sefinalistům. Letošní semifinále si zahrají tým Bílí Tygři Liberec proti týmu HC Kometa Brno a v druhém duelu pak zmiňovaná HC Škoda Plzeň proti týmu HC Oceláři Třinec. První utkání obou sérií můžete sledovat živě už ve středu 3.4.2019.

Přinášíme Vám kompletní tabulku semifinále Play Off 2018-2019:

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno:

03.04.2019 - 17:00: Bílí Tygři Liberec : HC Kometa Brno

04.04.2019 - 19:00: Bílí Tygři Liberec : HC Kometa Brno

07.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Kometa Brno : Bílí Tygři Liberec

08.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Kometa Brno : Bílí Tygři Liberec

___________________________________________________________________________________

11.04.2019 - (čas bude upřesněn): Bílí Tygři Liberec : HC Kometa Brno

13.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Kometa Brno : Bílí Tygři Liberec

15.04.2019 - (čas bude upřesněn): Bílí Tygři Liberec : HC Kometa Brno

 

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň:

03.04.2019 - 19:00: HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň

04.04.2019 - 17:00: HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň

07.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Škoda Plzeň : HC Oceláři Třinec

08.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Škoda Plzeň : HC Oceláři Třinec

___________________________________________________________________________________

11.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň

13.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Škoda Plzeň : HC Oceláři Třinec

15.04.2019 - (čas bude upřesněn): HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X