Extraliga
11.března 2019

Začíná play-off hokejové Tipsport extraligy. Základní část nakonec ovládl Liberec. Sparta těsně v předkole

Začíná play-off hokejové Tipsport extraligy. Základní část nakonec ovládl Liberec. Sparta těsně v předkole obrázek

Před posledním kolem základní části hokejové extraligy nebylo dopředu jasné, kdo vyhraje prezidentský pohár pro vítěze dlouhodobé části. Na pohár si brousili zuby tygři z Liberce, ale na paty jim v posledních 5 kolech začali šlapat třinečtí Oceláři. Protože oba aspiranti na vítěze své poslední zápasy prohráli, zůstalo pořadí stejné a z Prezidentského poháru se můžou už potřetí za poslední 4 roky radovat liberečtí Bílí Tygři. 

Zajímavější věci se děly na rozhraní play-off a skupiny o udržení. Na této hraně balancovala pražská Sparta, která měla velice mizerný podzim a až v zápasech v druhé části sezóny se jim začalo dařit. Druhý tým, snažící se dostat do play-off byl Litvínov, ale díky prohře v posledním zápase s Vítkovicemi a vítězství Sparty nad Libercem Litvínov zůstal 5 bodů před play-off a zahraje si tak jen skupinu o udržení v extralize.

Nyní je na programu předkolo play-off - týmy ze 7. - 10. místa se utkají o 2 místa v play-off. Dvojice pro předkolo vytvořily týmy Vítkovice - Sparta a Mladá Boleslav - Zlín.
První zápasy předkol začínají již dnes (11.3.) kdy se od 17:00 utkají Vítkovice se Spartou a od 19:00 přivítá Mladá Boleslav hokejisty Zlína.

Ve skupině o udržení se po základní části ocitly kromě Litvínova Karlovy Vary, Chomutov a Pardubice. První zápasy skupiny o udržení začínají 12. března, kdy se střetnou Karlovy Vary s Chomutovem a Litvínov s Pardubicemi.

Vy si můžete všechny zápasy pustit u nás na webu živě. Aktuální  online streamy naleznete ZDE

X