Extraliga
11.března 2019

Začíná play-off hokejové Tipsport extraligy. Základní část nakonec ovládl Liberec. Sparta těsně v předkole

Začíná play-off hokejové Tipsport extraligy. Základní část nakonec ovládl Liberec. Sparta těsně v předkole obrázek

Před posledním kolem základní části hokejové extraligy nebylo dopředu jasné, kdo vyhraje prezidentský pohár pro vítěze dlouhodobé části. Na pohár si brousili zuby tygři z Liberce, ale na paty jim v posledních 5 kolech začali šlapat třinečtí Oceláři. Protože oba aspiranti na vítěze své poslední zápasy prohráli, zůstalo pořadí stejné a z Prezidentského poháru se můžou už potřetí za poslední 4 roky radovat liberečtí Bílí Tygři. 

Zajímavější věci se děly na rozhraní play-off a skupiny o udržení. Na této hraně balancovala pražská Sparta, která měla velice mizerný podzim a až v zápasech v druhé části sezóny se jim začalo dařit. Druhý tým, snažící se dostat do play-off byl Litvínov, ale díky prohře v posledním zápase s Vítkovicemi a vítězství Sparty nad Libercem Litvínov zůstal 5 bodů před play-off a zahraje si tak jen skupinu o udržení v extralize.

Nyní je na programu předkolo play-off - týmy ze 7. - 10. místa se utkají o 2 místa v play-off. Dvojice pro předkolo vytvořily týmy Vítkovice - Sparta a Mladá Boleslav - Zlín.
První zápasy předkol začínají již dnes (11.3.) kdy se od 17:00 utkají Vítkovice se Spartou a od 19:00 přivítá Mladá Boleslav hokejisty Zlína.

Ve skupině o udržení se po základní části ocitly kromě Litvínova Karlovy Vary, Chomutov a Pardubice. První zápasy skupiny o udržení začínají 12. března, kdy se střetnou Karlovy Vary s Chomutovem a Litvínov s Pardubicemi.

Vy si můžete všechny zápasy pustit u nás na webu živě. Aktuální  online streamy naleznete ZDE


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X