Hokej
10.května 2018

Nejzajímavější momenty včerejšího dění na MS 2018 - 9.5.2018

Nejzajímavější momenty včerejšího dění na MS 2018 - 9.5.2018 obrázek

Včerejší den přinesl zajímavé překvapení. Přímo hokejová senzace čekala na fanoušky domácího týmu Dánska proti Finsku, které se hrálo včera večer. Dánové sehráli výborné utkání, parádně bruslili a vytvářeli si jednu šanci za druhou a nakonec také porazili doposud suverénní Finy 3:2. O výhře domácích rozhodl v přesilovce Nichlas Hardt v 59. minutě utkání.

Sestřih: Finsko : Dánsko => 2:3

Bělorusko prohrálo i svůj čtvrtý zápas a je stále poslední v tabulce skupiny A. Výrazně se na výhře Švýcarů podílel Vermin, který dal dvě branky. Bělorusko má další zápas na programu v pátek, kdy nastoupí proti českému národní týmu.

Sestřih: Švýcarsko : Bělorusko => 5:2

Aktuálně úřadující Mistři světa sehráli svůj duel s Rakušany na jedničku a v pozvolné kanonádě porazili alpský výběr 7:0. Dvěma góly přispěl k výhře Rickard Rakell. Švédsko se po tomto utkání stalo vedoucím týmem skupiny A, zatímco Rakousko zůstává s jedním bodem předposlední.

Sestřih: Švédsko : Rakousko => 7:0

Němci obhájili roli favorita v duelu s Koreou a konečně se dočkali vítězství na tomto mistrovství. Korejským hokejistům se podařilo dát druhou branku na šampionátu, ale i přesto zůstávají bez jediného body na posledním místě skupiny B.

Sestřih: Německo : Korea => 6:1

X