Hokej
10.května 2018

Nejzajímavější momenty včerejšího dění na MS 2018 - 9.5.2018

Nejzajímavější momenty včerejšího dění na MS 2018 - 9.5.2018 obrázek

Včerejší den přinesl zajímavé překvapení. Přímo hokejová senzace čekala na fanoušky domácího týmu Dánska proti Finsku, které se hrálo včera večer. Dánové sehráli výborné utkání, parádně bruslili a vytvářeli si jednu šanci za druhou a nakonec také porazili doposud suverénní Finy 3:2. O výhře domácích rozhodl v přesilovce Nichlas Hardt v 59. minutě utkání.

Sestřih: Finsko : Dánsko => 2:3

Bělorusko prohrálo i svůj čtvrtý zápas a je stále poslední v tabulce skupiny A. Výrazně se na výhře Švýcarů podílel Vermin, který dal dvě branky. Bělorusko má další zápas na programu v pátek, kdy nastoupí proti českému národní týmu.

Sestřih: Švýcarsko : Bělorusko => 5:2

Aktuálně úřadující Mistři světa sehráli svůj duel s Rakušany na jedničku a v pozvolné kanonádě porazili alpský výběr 7:0. Dvěma góly přispěl k výhře Rickard Rakell. Švédsko se po tomto utkání stalo vedoucím týmem skupiny A, zatímco Rakousko zůstává s jedním bodem předposlední.

Sestřih: Švédsko : Rakousko => 7:0

Němci obhájili roli favorita v duelu s Koreou a konečně se dočkali vítězství na tomto mistrovství. Korejským hokejistům se podařilo dát druhou branku na šampionátu, ale i přesto zůstávají bez jediného body na posledním místě skupiny B.

Sestřih: Německo : Korea => 6:1


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X