NHL
21.ledna 2019

VIDEO: Nejlepší momenty víkendového NHL! Skákající gólman, skvělý zákrok i excelentní nájezd!

VIDEO: Nejlepší momenty víkendového NHL! Skákající gólman, skvělý zákrok i excelentní nájezd! obrázek

Pro ty z Vás, kteří fandíte zámořské hokejové NHL a nemáte čas sledovat NHL živě, protože kdo by také stíhla sledovat noční NHL utkání online, když většina lidí spí, přináší speciální video sestřih nejlepších momentů NHL tohoto víkendu. Online NHL stream toho nabídl opravdu hodně...ať už skvělý nájezd, který převedl Mario Kempe nebo zákrok kterým  zazářil Mikko Koskinen.

Skvělý, nekompromisní gól předvedl teprve dvacetiletý obránce týmu Montreal Canadiens Nolan Patrick, který v utkání proti týmu Philadelphia Flyers předvedl hattrick!

Skvělý postřeh mezi tyčemi předvedl také gólman kanadského týmu Edmonton Oiler, který nastoupil proti druhému týmu z Kanady - Calgary Flames. Třicetiletý Mikko Koskinen dokázal v poslední sekundě pohotově zachytit puk pravděpodobně na úrovni brankové čáry a to za svými zády.

V napínavém utkání mezi týmy se parádně uvolnil švédský Mario Kempe a po přihrávce přes celou ledovou plochu skvěle zakončil. Tato situace musela být přezkoumána video rozhodčím, ale branka byla uznána. Arizona zvítězila na ledě Toronta 4:2.

Asi nejvíce divácky atraktivní bylo utkání mezi týmy Chicago Blackhawks a Washington Capitals, které skončilo neuvěřitelně vysokým skóre 8:5. Kromě jiného můžete v sestřihu vidět již zmíněný skokanský výkon gólmana Collina Delia, ale také skvělý kličkovací nájezd útočníka Brandona Saada. Na sestřih tohoto velkolepého utkání se určitě podívejte:

X