NHL
21.ledna 2019

VIDEO: Nejlepší momenty víkendového NHL! Skákající gólman, skvělý zákrok i excelentní nájezd!

VIDEO: Nejlepší momenty víkendového NHL! Skákající gólman, skvělý zákrok i excelentní nájezd! obrázek

Pro ty z Vás, kteří fandíte zámořské hokejové NHL a nemáte čas sledovat NHL živě, protože kdo by také stíhla sledovat noční NHL utkání online, když většina lidí spí, přináší speciální video sestřih nejlepších momentů NHL tohoto víkendu. Online NHL stream toho nabídl opravdu hodně...ať už skvělý nájezd, který převedl Mario Kempe nebo zákrok kterým  zazářil Mikko Koskinen.

Skvělý, nekompromisní gól předvedl teprve dvacetiletý obránce týmu Montreal Canadiens Nolan Patrick, který v utkání proti týmu Philadelphia Flyers předvedl hattrick!

Skvělý postřeh mezi tyčemi předvedl také gólman kanadského týmu Edmonton Oiler, který nastoupil proti druhému týmu z Kanady - Calgary Flames. Třicetiletý Mikko Koskinen dokázal v poslední sekundě pohotově zachytit puk pravděpodobně na úrovni brankové čáry a to za svými zády.

V napínavém utkání mezi týmy se parádně uvolnil švédský Mario Kempe a po přihrávce přes celou ledovou plochu skvěle zakončil. Tato situace musela být přezkoumána video rozhodčím, ale branka byla uznána. Arizona zvítězila na ledě Toronta 4:2.

Asi nejvíce divácky atraktivní bylo utkání mezi týmy Chicago Blackhawks a Washington Capitals, které skončilo neuvěřitelně vysokým skóre 8:5. Kromě jiného můžete v sestřihu vidět již zmíněný skokanský výkon gólmana Collina Delia, ale také skvělý kličkovací nájezd útočníka Brandona Saada. Na sestřih tohoto velkolepého utkání se určitě podívejte:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X