Extraliga
17.ledna 2019

Extraliga míří do poslední třetiny základní části

Extraliga míří do poslední třetiny základní části obrázek

Nejvyšší česká hokejová Tipsport extraliga míří do poslední třetiny své základní části. Jak si zatím vedou favorité? Kdo je letošním překvapením a kdo naopak šíří zklamání?

Na čele tabulky se momentálně vyhřívají hokejisté Třince, kteří vedou o 2 body před Libercem, který už před koncem roku 2018 překonal metu 100 vstřelených gólů. Třetí v tabulce je aktuálně hradecký Mountfield, který má ale o zápas více než první dva týmy. Vedoucí šestku týmů doplňují Vítkovice, Kometa Brno a Plzeň. V zóně "předkolo" - tedy 7. - 10. místo jsou aktuálně za sebou seřazeny Mladá Boleslav, Olomouc, Sparta a Litvínov. Z pohledu Sparty se to zdá jako špatné umístění, ale po velice bídném začátku zimy, kdy sparťanští hokejisté sbírali jednu porážku za druhou, se jejich herní projev zlepšil a konečně začali sbírat body. Poslední místa tabulky zaujímají hokejisté Zlína, Karlových Varů, Chomutova a Pardubic. Především u Pardubic je to obrovská krize, kterou už v městě perníku zažehnají jen stěží a tuto sezónu budou muset bojovat o udržení v extralize. Na předposlední Chomutov ztrácejí 9 bodů a to mají ještě o 2 zápasy více než Piráti, takže výsledná ztráta může být ještě vyšší.

Následující kolo Tipsport Extraligy:

Choutov - Zlín  Online přenos

Karlovy Vary - Sparta  Online přenos

Mladá Boleslav - Olomouc  Online přenos

Plzeň - Mountfield HK  Online přenos

Vítkovice - Kometa Brno  Online přenos

Liberec - Litvínov  Online přenos

Pardubice - Třinec  Online přenos


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X