Hokej
6.ledna 2019

MS '20' vyhráli Finové, kteří ve finále porazili USA 3:2. Rusko bere bronz

MS '20' vyhráli Finové, kteří ve finále porazili USA 3:2. Rusko bere bronz obrázek

Juniorský šampionát hokejistů do 20 let měl dnes v noci na programu finálový souboj. V něm se utkali reprezentace Finska a USA. Finsko  se do finále probojovalo nejdříve překvapivou výhrou ve čtvrtfinále s Kanadou 2:1 v prodloužení, v semifinále si poradili i se Švýcary, které porazili vysoko 6:1. Hokejisté USA prošli do finále čtvrtfinálovou výhrou nad Českým týmem 3:1 a semifinálovou výhrou nad Ruskem 2:1.

V 10. minutě využili Američané přesilovku, ale kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti nemohl být gól uznán. V první třetině se tak skóre neměnilo. Ve druhé třetině nevyužili hokejisté USA už čtvrtou přesilovku v utkání. Naopak Finové využili hned svojí druhou početní výhodu a ve 32. minutě zápasu otevřel skóre Ylonen, který prostřelil všechno, co před ním stálo. Finové po druhé třetině vedli kromě gólů i ve střelbě, kdy měli převahu 22:17. Ve třetí třetině přišla další Finská radost. Od modré pálil ve 46. minutě Latvala. Američané ale nalezli rychlou odpověď, když hned po minutě od obdrženého gólu našel mezeru u finské tyčky Chmelevski. Ve 49. minutě vyrovnal gólový účet Norris. Hrdinou zápasu se ale stal teprve sedmnáctiletý Fin Kakko, který se prosadil v 58. minutě. Hokejisté USA již nedokázali odpovědět a Finsko tak po dvou letech opět usedlo na trůn juniorského hokeje. USA po prohraném finále brali druhé místo, třetí místo obsadili Rusové, kteří v utkání o bronz porazili Švýcarsko 5:2.

 


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X